⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2014-03-04 alfa

Kodėl pardavinėjama, jei tai yra atviro kodo. Internete tai viešai prieinama.


Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)" aprašymas

Programos „Kokybis“ paskirtis. Išryškinti ir pateikti analizės vykdytojui jo nurodytų reikšminių žodžių lokalizaciją ir artimąją aplinką analizuojamame tekste.

Teksto parengimas analizei. Tekstuose vartojamos tik verbalinės raiškos priemonės; duomenys, išreikšti paveikslų, kitų grafinių priemonių, įvairaus pobūdžio formulių ar kitokių simbolių pavidalu, pateikiami analizei tik juos apibūdinančio verbalinio aprašo pavidalu. Pirminiai tekstai turi būti parengti literatūrine lietuvių kalba. Analizuojamas tekstas sudaro vieną failą. Kodavimas – tai reikšminių žodžių įrašymas pirminio teksto sakinyje (vadinasi, ir pastraipoje), kurios turinys adekvačiai nusakomas tuo reikšminiu žodžiu.

Pastraipų numeravimas. Analizuojamo teksto kiekvienai pastraipai priskiriamas skaitmeninis eilės numeris, kuris, kaip sakyta, yra sakinio ir jo komponento – reikšminio žodžio koordinatė. Kodavimo metu tyrėjas turi teisę pakoreguoti apimtį tų pastraipų, į kurias įrašytas reikšminis žodis.

Užduoties formulavimas. Programos rezultatyvumas grindžiamas prielaida, kad lietuvių kalbos kompiuterinis žodynas identifikuoja vardažodžius nepriklausomai nuo jų skaičiaus, giminės ir linksnio. Tai reiškia, kad reikšminio žodžio gramatinė raiška gali būti įvairi. Užduotis vykdoma po kiekvieno pateikto reikšminio žodžio.

Statistinis apibūdinimas. Programa numato reikšminių žodžių absoliučių dažnių skaičiavimą.

Pirminių rezultatų pateikimas. Paieškos rezultatas – reikšminio žodžio aplinkos (pastraipų ir sakinių, kurių sudėtyje jis įrašytas) pateikimas atskiru failu; jei užduotis skirta grupės reikšminių žodžių aplinkoms rasti, šie failai jungiami į vieną vykdytojo nuožiūra pavadintą katalogą. Taip pat numatomas sudarytų (pirminių) failų automatinis spaKiti taip pat domėjosi


2018-11-18

Gera

2014-03-04

Kodėl pardavinėjama, jei tai yra atviro kodo. Internete tai viešai prieinama.

2014-03-04

super instrumentas

Parašykite atsiliepimą apie "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)", Aušra Kazlauskienė, Bronislovas Bitinas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Aušra Kazlauskienė, Bronislovas Bitinas su knyga "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Aušra Kazlauskienė, Bronislovas Bitinas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kokybinių tyrimų atviro kodavimo programa "Kokybis" (CD)" perkama kartu