Papildoma -10% NUOLAIDA su kodu: BLACK ⭐⭐⭐⭐⭐ MASINIAI BLACK FRIDAY išpardavimai startavo! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kol aš nesu Aš

4.2
(20 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2022-10-26 Otilija

Laimės eliksyras. Brangi ištrauka iš svarbiausių gyvenimo dėsnių, kuriais vadovaudamiesi galite pakeisti savo likimą.


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 14.99 SoldOut

Knygos "Kol aš nesu Aš" aprašymas

Garsus rusų lektorius Dmitrij Trockij savo knygoje „Kol aš nesu aš“ nagrinėja klausimą, kas gi iš tiesų yra atsakingas už žmogaus likimą. Ar tai yra vadinamoji lemtis, Dievas, karma, o gal tiesiog pats žmogus?

Dmitrij Trockij ilgai užsiėmė chiromantija – skaitydavo žmogaus likimą iš delno linijų. Per dvidešimt praktikos metų jis nagrinėjo daugiau nei trisdešimties tūkstančių žmonių rankas. Beveik prieš dešimtmetį Dmitrij ant savo tėvo rankų pamatė ženklus, rodančius, kad artinasi mirtis. Netekties grėsmė paskatino peržvelgti sukauptą patirtį, žinias ir pamėginti pakeisti likimą. Chiromantui pasisekė, nes raštai ant tėvo delnų pasikeitė, jis iki šiol gyvas. Autorius užtikrintai teigia, kad jau gali atsakyti į klausimą, kas atsakingas už žmogaus likimą – tik jis pats.

Knygoje „Kol aš nesu Aš“ rašytojas teigia, kad geras ar blogas likimas iš dangaus nenukrenta. Niekas už mus nenusprendžia ar turime vargti skurde, ar maudytis turtuose, lygiai kaip ir nėra iš anksto nulemta ar nuolat sirgsime, ar gyvensime sėkmingą gyvenimą. Viskas yra tik mūsų pačių jausmų, minčių bei santykių su aplinkiniais nulemti pasirinkimai.

Knygoje skaitytojai ras autoriaus pateiktus praktinius patarimus, kaip reiktų atrasti savo profesinį kelią, kaip pasirinkti gyvenimo partnerį ir pasiekti visapusišką gyvenimo pilnatvę. Ši knyga nėra vien tik teorinė. Autorius pateikia instrukcijas, kaip išsiaiškinti kas esame, koks mūsų vaidmuo konkrečioje situacijoje – leidinyje gausu realių patarimų.

Ar kyla klausimas, ką dėl savo laimės reikėtų padaryti šiandien pat? Knygoje „Kol aš nesu Aš“ rasite atsakymą. Tačiau nepamirškite, kad viduje užrakintos laimės niekas kitas neatkapstys: neužmegs gerų santykiu su tėvais, vyru ar vaikais. Teks sustoti, susikaupti ir patiems imtis savo likimo.

Dmitrij Trockij gimė 1977-tais metais. Jis apie dvidešimt metų praktikavo chiromantiją. Vyras itin išgarsėjo pasirodęs Rusijoje itin populiarioje laidoje „Ekstrasensų mūšis”. Šiandien jo gyvenimas priklauso tiems, kuriems reikia pagalbos. Knygos „Kol aš nesu aš“ autorius nuolat rengia paskaitas ir mokymus apie savo likimo valdymą. Jis yra dažnas svečias vaikų namuose ir senelių prieglaudose bei ligoninėse.

Iš rusų kalbos vertė Rolanda LukoševičienėKiti taip pat domėjosi


2022-10-26

Laimės eliksyras. Brangi ištrauka iš svarbiausių gyvenimo dėsnių, kuriais vadovaudamiesi galite pakeisti savo likimą.

2022-10-21

Knyga įdomesnė nei aprašyme. Lengvai skaitomas, jautriai aprašomi jausmai ir mintys įvairiose situacijose.
Skaitai, užduodi klausimus, o po kelių eilučių randi į juos atsakymus su pavyzdžiais :)

2022-10-18

Paprasta ir amžina! Praktiškiau ir suprantamiau pritaikyti beveik neįmanoma.

2022-05-12

Pati geriausiai man skaityta knyga.

2022-02-25

Tikėjausi daugiau, bet dalykų, apie kuriuos gyvenime reikia susimąstyti kuo anksčiau, šioje knygoje tikrai yra. Tik labai stebina gramatinės klaidos.

2021-12-24

Zuvo dukra...ir ji pati taip sau susiplanavo likima?Vejai!!!

2021-08-17

Puiki knyga. Nereikia skaityti kaip romano. Skaitant reikia apgalvoti savo gyvenimo situacijas. Patinka ir Trockio seminarus žiūrėti.

2021-04-12

Verta dėmesio knyga. Rekomenduoju.

2021-04-10

Puiki knyga.

2021-03-25

Lengvai skaitėsi, įdomi, gili, perskaičius norisi tuojau imtis praktikos, ir tikiu, kad ši knyga daugeliui gali stipriai pakeisti gyvenimą į gerąją pusę ❤️

2021-03-10

Gavau daug rekomendacijų.. skaičiau 5 kartus ir nieko..

2021-02-26

Rekomenduoju kiekvienam paskaityti. :)

2020-12-14

Gavau daug rekomendacijų iš draugų paskaityti šią knygą. Tad nusipirkau ją ir tikrai nenusivyliau. Knyga palietė iki širdies gilumos, padėjo suprasti apie save naujų dalykų. Pirkit ir skaitykit, nepasigailėsite.

2020-12-14

Labai patiko kaip autorius paprastai sugebėjo papasakoti apie nepaprastus dalykus. Verta dėmesio knyga!

2020-11-30

Lengvai skaitėsi, privertė susimąstyti.

2020-11-25

žmogaus išvaizda pasako labai daug nes ji atitnka jo gyvenimą, o jo gyvenimas atitinka jo gebėjimą suvokti aplinką, jo santykius su aplinka. Nuotraukoje - bonžas, o bonžo gyvenimas tuščias, o tuščias žmogus gali tik tuščiai pasapalioti. Visai tuščia rašliava skirta visai tuštiems labai jau nemąstantiems.

2020-11-24

Man knyga patiko, radau atsakymus į sau rūpimus klausimus. Rekomenduoju

2020-11-02

Iš visų puslapių gal 5 frazes radau naudingų

2020-07-17

2020-02-23

Parašykite atsiliepimą apie "Kol aš nesu Aš"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Ezoterinės knygos

Dmitrij Trockij pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kol aš nesu Aš", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kol aš nesu Aš" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kol aš nesu Aš" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kol aš nesu Aš"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Dmitrij Trockij tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kol aš nesu Aš" perkama kartu