-5% extra nuolaida perkantiems už 25€ ir daugiau su kodu: PIGU (nuolaidos sumuojasi)

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje nuo 20 € *

Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2024-07-31 6.99 SoldOut

Knygos „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“ aprašymas

Šelmiškiausias olandų senukas sugrįžta! Šiltas, jautrus ir nuoširdus romanas „Bandymai šį tą išspausti iš gyvenimo. Slaptas Hendriko Gruno (83 ¼ metų) dienoraštis" sužavėjo tiek Nyderlandų, tiek viso pasaulio skaitytojus. Po šiek tiek daugiau nei pusantrų metų šiaurės Amsterdamo senelių namuose gyvenantis Hendrikas Grunas tęsia šmaikščią, ironišką ir saviironišką savo gyvenimo kroniką.

Kiekviena diena – tai ne tik vis nauji, kartais šiek tiek bauginantys įvykiai šalyje bei pasaulyje, bet ir kur kas svarbesni procesai dabartiniuose Gruno namuose. Besikeičiant prieglaudos vadovybei ėmė sklisti gandai, kad šiuos senelių namus ketinama uždaryti ir galbūt nugriauti, o įnamius perkelti į kitas globos įstaigas. Hendrikas kartu su geriausiu draugu Evertu ir kitais „Senmirių" klubo nariais ima aiškintis, ar gandai ne iš piršto laužti ir ką reikės daryti, jeigu jie pasitvirtins.
O kad „Senmiriai" tikrai kažką darys, galima neabejoti. Nes Hendrikas, jau prieš kelerius metus nusprendęs, kad paskutiniais gyvenimo metais tikrai nevegetuos kaip daržovė, savo optimizmu ir užsispyrimu užkrėtė ir kitus likimo draugus.

Pirmasis Hendriko Gruno dienoraštis, išverstas į daugiau nei 30 kalbų, 2016 m. buvo paskelbtas Nyderlandų Metų knyga. Prizo įteikimo iškilmėse autorius nepasirodė. Vieni mano, kad Hendrikas Grunas tėra neįvardyto rašytojo pseudonimas. Kiti galvoja, jog sugedo Hendriko skuteris ir vyras tiesiog nespėjo į iškilmes.

"Juokiausi, kol apsiverkiau, o tada vėl kvatojau."
David Suchet (pagrindinis „Puaro" aktorius)

Tai daug daugiau nei komedija. Tai – puiki istorija apie draugystę, nesavanaudiškumą ir orumą. Kai pasensiu, noriu būti Hendrikas Grunas."
John Boyne

Iš olandų kalbos vertė Birutė Avižinienė


  • Autorius: Hendrik Groen
  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2017
  • Knygos puslapių skaičius: 360
  • Formatas: 14x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786090130506

Parašykite atsiliepimą apie „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“, Hendrik Groen. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Hendrik Groen su knyga „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“ jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“ patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Hendrik Groen. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“ palikti ir jūs.

 


Dažnai su „Kol dar gyvas: naujas slaptas Hendriko Gruno (85 metų) dienoraštis“ perkama kartu