0

Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas

5.0
(1 įvertinimai)
Kaina internetu: 10,79 €
Kaina knygyne: 13,39 €*
Sutaupote: 2.60 € (20%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2020-09-30

Informacija

Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas

  • Leidėjas: Alma littera
  • Išleidimo metai: 2020
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 160
  • ISBN ar kodas: 9786090142257

2021-01-31 10.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas" aprašymas

Palmira Galkontaitė – gerai žinoma žurnalistė, kurią daugelis pažįsta iš tokių kultinių laidų, kaip „Atleisk“ ir „Nacionalinė paieškų tarnyba“. Sulaukusi 60-ies moteris kardinaliai pakeitė veiklos sritį, nėrė į turizmą ir pradėjo dirbti gide, tačiau karantinas apribojo šią veiklą, bet padovanojo daug laisvo laiko. Jį autorė išnaudojo seniai apgalvoto romano „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ pabaigimui.

„Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ – knyga apie meilę, gyvenimą, drąsą siekti svajonių ir laiko nulemtus vidinius moters pokyčius. Palmiros Galkontaitės veikėjos – vyresnės moterys, kurios paskubėjo save nurašyti ir nebetiki, kad tokiame amžiuje dar įmanoma atrasti meilę bei laimę. Taip pat ir darbą. Ypač jei esi pagyvenusi buvusi laidų vedėja.

Romane išryškinamos mūsų visuomenės problemos ir požiūris į vyresnius žmones. Tačiau nesuklyskite, tai nėra rimta filosofinė knyga, greičiau skanus desertas, smagus skaitinys su visa gyvenimo realybe. Palmira Galkontaitė intriguoja, istorijos siužetas vingiuoja, o herojai įrodo, kad meilei ir laimei amžius tikrai ne kliūtis! Dažniausiai žmogui koją kiša drąsos stoka, stereotipai ir baimė, ką pagalvos kiti.

Atviras, nuoširdus ir jaukus romanas „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ įkvėps meilės gyvenimui ir sau! Kiekvienas skaitytojas istorijoje atras kažką artimo ir atpažins ne kartą realiame gyvenime matytas situacijas.

Palmira Galkontaitė (g. 1960 m.) – ilgametė Lietuvos televizijos žurnalistė, laidų vedėja, knygų autorė. LTV moteris dirbo nuo 1988-tų metų. Savo laidose Palmira Galkontaitė dažniausiai gvildena įvairias socialines problemas. Pirmoji autorės knyga „Atleisk. Pasmerkta populiarumui“ išleista 2011 metais ir pasakoja apie milžiniško populiarumo sulaukusios pirmosios lietuviškos išpažinčių laidos užkulisius. Antroje knygoje „Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas“ pasakojama ne tik meilės istorija, bet skaitytojai aptiks ir pačios autorės gyvenimo detalių.

Trumpas aprašymas sufleruoja, kad romanas puikiai tiks jaukiems vakarams. Kviečiame įsigyti internetu, šiltai įsitaisyti į nerti į veikėjų gyvenimus. Norite daugiau puikių knygų už gerą kainą? Užsukite į online knygyno akcijų bei išpardavimų skiltį, kur pigiau įsigysite įvairaus žanrų knygų, įvertintų puikiais atsiliepimais bei apžvalgomis. Leidinių santraukos, aprašymai bei ištraukos padės apsispręsti, ką pirkti, o nurodytas puslapių skaičius padės įvertinti kiek laisvos vietos paruošti lentynose.

2020-09-30

Parašykite atsiliepimą apie "Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas, kurią skaitytojams dovanoja Palmira Galkontaitė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Palmira Galkontaitė su knyga Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Palmira Galkontaitė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kol dar nesibaigė mūsų galiojimo laikas" perkama kartu