0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kol nepriklausėme jums

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
  • Nuolaida knygai -24%
Kaina internetu: 13,79 €
Kaina knygyne: 17,99 €*
Sutaupote: 4.20 € (24%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2019-11-16 Miglė

Labai įtraukianti ir sukrečianti istorija, be galo lengvai skaitosi knyga- jokių nereikalingų detalių aprašymo.

Kol nepriklausėme jums


2021-04-30 13.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kol nepriklausėme jums" aprašymas


Populiari amerikiečių rašytoja Lisa Wingate knygoje „Kol nepriklausėme jums“ pasakoja tikrais įvykiais paremtą ir visą Ameriką šokiravusią dramatišką šeimos istoriją. Knyga pasaulį šokiravo ne ką menkiau…

1939 metai, Memfis. Fosų šeima – tėvai ir penki šaunūs vaikai – gyvena smagų ir laimingą gyvenimą laivelyje Misisipėje. Tačiau vieną audringą naktį tėtis išveža mama į ligoninę ir palieką vyriausią dukterį – dvylikametę Rilę - prižiūrėti jaunesniųjų vaikų. Netrukus į jų gyvenamąjį laivelį įsiveržia nepažįstamieji ir ištempia vaikus. Jie atsiduria Tenesio vaikų namų prieglaudoje. Vaikams kartojama, kad netrukus jie galės grįžti namo, pas tėvus, tačiau jie netrunka suprasti, jog tai – melas. Rilė iš visų jėgų kovoja, kad visi broliai ir seserys liktų drauge, tačiau dabar viskas žiaurios prieglaudos direktorės valioje.

Knygos „Kol nepriklausėme jums“ istoriją autorė tęsia pasakodama jau apie šiuos laikus. Aikene, Pietų Karolinoje gyvena iš turtingos šeimos kilusi Eiverė Staford. Jos gyvenimas puikus – sėkminga prokurorės karjera, gražus sužadėtinis ir laukiamos vestuvės. Tačiau grįžusi pas tėtį padėti jam atsigauti po ligos, ji sutinka žmogų, kuris užmena jai begalę klausimų. Eiverė ryžtasi atkapstyti ilgai slėptą šeimos istoriją ir priimti tai, kas jos laukia, nesvarbu, ar tai ją sužlugdys, ar išlaisvins.

Visa istorija knygoje „Kol nepriklausėme jums“ yra paremta tikrais faktais iš JAV istorijos. Memfyje veikusios globos organizacijos direktorė Džordžija Tan (Georgia Tann) grobdavo vaikus iš neturtingų šeimų ir parduodavo pasiturinčioms šeimoms. Lisos Wingate pasakojimas ne tik pribloškia ir šokiruoja, bet ir atskleidžia trapią, tačiau svarbią gyvenimo tiesą – nesvarbu, kokiu keliu einame gyvenime, visuomet jaučiame, kur yra tikrieji mūsų širdies namai.

„Istorija apie prarastą ir atrastą šeimą… Skaudus, įtraukiantis pasakojimas apie brolių ir seserų meilę ir apie paslapčių kainą.“
People

„Naujas jaudinantis romanas.“

The New York Post

Lisa Wingate – buvusi žurnalistė, lektorė ir daugiau nei dvidešimties sėkmingų romanų autorė. Jos darbai nominuoti daugybei literatūrinių premijų ir apdovanojimų. Romanas „Kol nepriklausėme jums“ tapo sensacija visame pasaulyje, jau parduota daugiau nei milijonas jo egzempliorių. Ji gyvena ir rašo savo namuose Teksase ir tiki, kad istorijos gali pakeisti pasaulį.


Iš anglų kalbos vertė Austėja Banytė
2019-11-16

Labai įtraukianti ir sukrečianti istorija, be galo lengvai skaitosi knyga- jokių nereikalingų detalių aprašymo.

Parašykite atsiliepimą apie "Kol nepriklausėme jums"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kol nepriklausėme jums, kurią skaitytojams dovanoja Lisa Wingate. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lisa Wingate su knyga Kol nepriklausėme jums jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kol nepriklausėme jums patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lisa Wingate. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kol nepriklausėme jums palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kol nepriklausėme jums" perkama kartu