Knygų su minimaliais DEFEKTAIS PAPILDYMAS Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Kolekcionierius

Kaina internetu: 4,59 €
Kaina knygyne: 17,39 €*
Sutaupote: 12,80 € (74%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-05-31 4.59 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kolekcionierius" aprašymas

Saulius Tomas Kondrotas – rašytojas, kuris paliko ryškų įspaudą mūsų šalies literatūros istorijoje. Rašytojas vadinamas modernizatoriumi, kuris nepaisė tradicinės lietuviškos buitinės prozos ir sukūrė unikalų stilių, įtraukęs į savo tekstus magiškojo realizmo. Trumposios prozos rinktinėje „Kolekcionierius“ yra surinkti dauguma Sauliaus Tomo Kondroto kūrinių, taip pat ir tie, kurie Lietuvoje dar nebuvo skelbti.

Rašytojo tekstai dvelkia paslaptimi. Novelės, apsakymai bei apysakos skaitytoją meistriškai įtraukia į istorijas, kuriose mitologiniai, bibliniai, fantastiniai motyvai pinasi su paprasto žmogaus kasdienybe. Kūriniai nemoralizuoja, nekelia šoko, tačiau nagrinėja daugybę įvairių vertybinių temų, o veikėjai atstovauja skirtingus pasaulius ir pažiūras.

„Kolekcionierius“ – vienas iš rinktinės apsakymų. Istorija pasakoja apie žmogų, kuris nuobodžiauja slaugydamas ligonį. Norėdamas prasiblaškyti jis skaito laikraštį bei aptinka skelbimą apie parduodamus saulėlydžius. Susidomėjęs skelbimu jis sužino istoriją apie vyrą, kuris išmoko „sugauti“ saulėlydžius ir užkonservuoti juos skardinėse. Kolekcionierius sukaupė milžinišką saulėlydžių kolekciją, tačiau mirė nespėjęs jos perleisti kitiems.

Kiti į rinktinę įtraukti prozos kūriniai yra ne mažiau paslaptingi, jie taip pat pasakoja apie sunkiai suvokiamus dalykus - Saulius Tomas Kondrotas geba prikaustyti skaitytojo dėmesį. Tekstuose galime pajusti detektyvams būdingą intrigą, rašytojas istorijas pasakoja iš kelių veikėjų perspektyvos, taip pat mėgsta žaisti ir kitomis literatūrinėmis išraiškomis.

Rinktinėje „Kolekcionierius“ surinkti visi svarbiausi rašytojo tekstai. Du kūriniai Lietuvos skaitytojams pristatomi pirmą kartą – „Eskizas“ ir „Kornelijaus Jedermano rūpesčiai“. Autorius kūryba, pakeitusi požiūrį į tradicinę mūsų šalies literatūrą, dar ir šiandien išlieka aktuali.

Saulius Tomas Kondrotas (g. 1953 m. sausio 30 d. Kaune) – Lietuvos rašytojas, Sovietų Sąjungos okupacijos metais pasitraukęs į užsienį. Autorius studijas baigė Vilniaus universitete, kur įgijo psichologijos ir filosofijos diplomą. Po studijų dirbo Vyriausiojoje enciklopedijų redakcijoje bei dėstė filosofiją dabartinėje Dailės akademijoje. Iš Lietuvos rašytojas emigravo paskutiniais sovietmečio metais, o nuo 2004-tų metų apsistojo Jungtinėse Amerikos Valstijose.
Saulius Tomas Kondoras išleido keletą trumposios prozos rinkinių ir du romanus – „Žalčio žvilgsnis“ bei „Ir apsiniauks žvelgiantys pro langą“. „Žalčio žvilgsnis“ išverstas į daugiau nei penkiolika kalbų.


  • Autorius: Saulius Tomas Kondrotas
  • Leidėjas: Tyto alba
  • Išleidimo metai: 2020
  • Knygos puslapių skaičius: 368
  • Formatas: 15x21, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9786094664915

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kolekcionierius"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Šiuolaikinė lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kolekcionierius", Saulius Tomas Kondrotas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Saulius Tomas Kondrotas su knyga "Kolekcionierius" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kolekcionierius" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Saulius Tomas Kondrotas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kolekcionierius" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kolekcionierius" perkama kartu