0
Kaina internetu: 14,99 €
Kaina knygyne: 27,80 €*
Sutaupote: 12.81 € (47%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

Kolektyvinė darbo teisė

  • Leidėjas: Mykolo Romerio universitetas
  • Išleidimo metai: 2013
  • Formatas: 15x21, minkšti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 510
  • ISBN ar kodas: 9789955195535

2020-09-30 14.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kolektyvinė darbo teisė" aprašymas

Vadovėlyje „Kolektyvinė darbo teisė“ pateikiama koncentruota medžiaga apie kolektyvinę darbo teisę. Atskleidžiamos kolektyvinės darbo teisės normų ištakos, nagrinėjamas socialinės partnerystės reiškinys, be kita ko, apimantis labai svarbius darbuotojų informavimo, konsultavimo ir darbuotojų dalyvavimo darbdaviui priimant sprendimus institutus, pristatomi kolektyvinės darbo teisės subjektai. Taip pat pateikiama kolektyvinio sutartinio darbo santykių teisinio reguliavimo samprata, atskleidžiamos jo galimybės ir vertinama dabartinė būklė. Atskirai nagrinėjami kolektyviniai darbo ginčai ir vietiniai (lokalūs) teisės aktai.
Tekste tikslingai daromi intarpai, atskirai išskiriant svarbiausius teisinio reguliavimo pavyzdžius ir praktinę informaciją. Taip siekiama neapsiriboti subjektyviais autorių apibendrinimais, bet suteikti progą kiekvienam skaitytojui susipažinti su autentišku teisės aktu, teismų sprendimų ištraukomis ir kita naudinga praktine informacija.

Kiekvieno skyriaus pabaigoje pateikiama kontrolinių ir probleminių klausimų, į kuriuos atsakydami skaitytojai galės ne tik patikrinti savo žinias, bet ir kritiškai įvertinti atskirų kolektyvinės darbo teisės institutų būklę Lietuvoje.

Vadovėlis „Kolektyvinė darbo teisė“ skirtas aukštųjų mokyklų teisės studentams, doktorantams, studijuojantiems Kolektyvinę darbo teisę, Darbo teisę, kitas susijusias disciplinas. Jis gali būti vertingas teisininkams (ir ne tik) praktikams, tiesiogiai ar netiesiogiai dalyvaujantiems socialiniame dialoge.

Parašykite atsiliepimą apie "Kolektyvinė darbo teisė"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kolektyvinė darbo teisė, kurią skaitytojams dovanoja Rytis Krasauskas, Tomas Bagdanskis, Ramunė Guobaitė-Kirslienė, Ingrida Mačernytė-Panomariovienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Rytis Krasauskas, Tomas Bagdanskis, Ramunė Guobaitė-Kirslienė, Ingrida Mačernytė-Panomariovienė su knyga Kolektyvinė darbo teisė jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kolektyvinė darbo teisė patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Rytis Krasauskas, Tomas Bagdanskis, Ramunė Guobaitė-Kirslienė, Ingrida Mačernytė-Panomariovienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kolektyvinė darbo teisė palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kolektyvinė darbo teisė" perkama kartu