0

Kolibris

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

Kolibris

  • Leidėjas: Sofoklis
  • Išleidimo metai: 2018
  • Formatas: 14x21, kieti viršeliai
  • Knygos puslapių skaičius: 384
  • ISBN ar kodas: 9786094442568

Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kolibris" aprašymas

Suomių rašytojos Kati Hiekkapelto romanas „Kolibris“ – detektyvinė istorija, kurios įtraukiančiame siužete susipina imigracijos, integracijos ir savo tapatybės paieškų problemos.

Ana Feketė – detektyvė, dirbanti Suomijos policijoje. Ji moka suomių kalbą ir gerai jaučiasi šioje šalyje, todėl atrodo neįtikima, jog Ana galėtų būti imigrantė. Tačiau ji – Jugoslavijos vengrė, atvykusi į tolimą šiaurės šalį bėgdama nuo 1992 m. jos tėvynėje kilusio karo. Per dvidešimt metų ji įsitvirtino naujoje aplinkoje, tačiau viduje dažnai jaučiasi svetima ir vieniša – ji žino, kad jos namai ne čia. Moters dvejones sustiprina kolegos, atvirai besišvaistantys rasistiniais komentarais. Ypač išsiskiria jos naujasis partneris vidutinio amžiaus detektyvas Eskas.

Pirmoji bendra Anos ir Esko byla – rezonansinė, visą šalį sukrėtusi žmogžudystė. Žudiko auka – bėgimo trasoje medžiokliniu šautuvu nušauta jauna moteris. Jos kišenėje randamas mįslingas pakabutis, kuriame pavaizduotas actekų dievas, o jo vardas susijęs su mažuoju paukščiu kolibriu. Apie šį pakabutį nieko nežino merginos artimieji, jiems nesuprantama, kaip jis galėjo atsidurti jos rankose. Šį nusikaltimą netrukus lydi kitas, identiško pobūdžio nužudymas. Tampa aišku, kad tai – serijinio žudiko darbas. Prasideda lenktynės su laiku – ar pavyks sugauti „Kolibrį“, kol šis pareikalaus dar vienos aukos? Kaip šios gaudynės paveiks asmeninį Anos gyvenimą?

Kati Hiekkapelto teigia, kad rašydama nemėgsta leistis į ilgus tyrimus ir informacijos paiešką. Anot jos, daug smagiau, kai intensyviai dirba vaizduotė. Vis dėlto ji sutinka, kad rašydama tokiomis temomis kaip nusikaltimai, privalo susipažinti su policijos darbą reglamentuojančiais įstatymais ir kitais teisiniais dalykais. Rašydama knygas ji susitiko su daugybe policijos pareigūnų, kurie papasakojo apie jų darbo užkulisius – dar ir dabar ji sako turinti šioje institucijoje gerų pažįstamų, kurie jai susidūrus su keblumais ar iškilus klausimams suteikia reikalingą informaciją. Todėl skaitytojai versdami romano „Kolibris“ puslapius susipažins su tikra ir nesumeluota Suomijos policijos darbo kasdienybe. Autorė atskleidžia, kad kitas jos laukiantis iššūkis – kelionė į Subotikos kalėjimą Serbijoje, kur ji rinks informaciją savo naujam romanui.

Suomių rašytoja Kati Hiekkapelto – bestselerių autorė ir detektyvų kūrėja, pripažinta ne tik savo šalyje, bet ir už jos ribų. Šalia kūrybos, moteris dainuoja pankroko grupėje bei dirba specialių poreikių turinčiųjų asmenų mokykloje. Baigusi studijas, ji dirbo su vengrų mažumos atstovais Serbijoje – tai įkvėpė ir Anos personažą romane „Kolibris“. Šiuo metu autorė gyvena Suomijos šiaurėje, kur padeda integruotis imigrantams ir prieglobsčio prašytojams. Detektyvinis romanas „Kolibris“ išverstas į dvylika kalbų bei susilaukė dviejų tęsinių.

Iš suomių kalbos vertė Simona Dobrovolskytė

Pasakojimą apie detektyvę Aną Feketę autorė pratęsė knygoje „Bejėgiai“

Parašykite atsiliepimą apie "Kolibris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Skandinavų detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kolibris, kurią skaitytojams dovanoja Kati Hiekkapelto. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Kati Hiekkapelto su knyga Kolibris jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kolibris patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Kati Hiekkapelto. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kolibris palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "Kolibris" perkama kartu