Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Koloidų chemijos laboratoriniai darbai

Šiuo metu neparduodama

2022-10-31 5.69 SoldOut

Knygos "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai" aprašymas

Šis laboratorinių darbų aprašas padeda studentams atlikti koloidų chemijos laboratorinius darbus, įgyti praktinių įgūdžių ir įsisavinti pagrindines teorines žinias.
Mokomoje knygoje "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai"be teorinės dalies ir laboratorinių darbų aprašo, pateiktos saugaus darbo chemijos laboratorijoje taisyklės ir reikalavimai, pagal kuriuos studentai turi sutvarkyti atliktus laboratorinius darbus.

Leidinys "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai" skirtas Kauno technologijos universiteto Cheminės technologijos fakulteto chemijos inžinerijos ir technologijos, taikomosios chemijos, maisto mokslo ir technologijos, aplinkosaugos inžinerijos, pramoninės biotechnologijos studijų programų studentams.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai", Gitana Dabrilaitė-Kudžmienė, Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Gitana Dabrilaitė-Kudžmienė, Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė su knyga "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Gitana Dabrilaitė-Kudžmienė, Rasa Paleckienė, Rasa Šlinkšienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Koloidų chemijos laboratoriniai darbai" perkama kartu