BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kolymos pasakojimai

Kaina: 9,49 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 9.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kolymos pasakojimai" aprašymas

Varlamo Šalamovo proza Sovietų Sąjungoje pradėta leisti tik "perestroikai" įsibėgėjus, 1988 metais, ir nuolat kartojama iki pat šių dienų. Lietuvių skaitytojams pateikiama pirmoji apsakymų ciklo knyga "Kolymos pasakojimai". Kitos - rengiamos spaudai.
Pagrindinis "Kolymos pasakojimų" motyvas - lagerio tema. V. Šalamovui visą gyvenimą nedavė ramybės svarbiausias klausimas - kodėl ir kaip žmogų naikina valstybė. Rašytojas ilgai kalėjo nežmoniškomis sąlygomis, buvo žeminamas, mušamas, patyrė šaltį, badą. Rašyti apie Kolymą ir visus lagerius, kuriuose kentėjo, laikė savo pareiga. "Kolymos pasakojimuose" gausu simbolikos, remiamasi religija, filosofija, tapyba, muzika, literatūra. Geriausiai "Kolymos pasakojimus" apibūdino pats autorius: "Apie lagerį aš rašau ne daugiau negu Egziuperi apie dangų ar Melvilis apie jūrą. Mano pasakojimai - iš esmės tai patarimai žmogui, kaip laikytis minioje... Ne tik kairiau už kairiuosius, bet ir autentiškiau už autentiškus. Kad kraujas būtų tikras, bevardis".


  • Autorius: Varlamas Šalamovas
  • Leidėjas: Žara
  • Išleidimo metai: 2010
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789986342458

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kolymos pasakojimai"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasika. Užsienio literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kolymos pasakojimai", Varlamas Šalamovas. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Varlamas Šalamovas su knyga "Kolymos pasakojimai" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kolymos pasakojimai" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Varlamas Šalamovas. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kolymos pasakojimai" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kolymos pasakojimai" perkama kartu