⭐ GRAND pasiūlymas knygoms! Naršykite čia >>

0

Pirkėjų atsiliepimai

Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais

Kaina: 10,99 €
 • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-08-31 10.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais" aprašymas

Komisaras Letena – šaunus policijos šuo, turintis neįtikėtiną uoslę. Žinoma, tokią uoslę reikia nuolat treniruoti! Šįkart tam pasitaiko ypatinga proga: sumanus vagišius (o gal tai vagišė?) įsigudrina nukniaukti deimantų vėrinį tiesiai po komisaro Letenos ir jo šeimininko policininko Paulio nosimis.

Toks įžūlus nusikaltimas privalo būti tuojau pat išaiškintas!

Jaunesnio mokyklinio amžiaus vaikams skirta vokiečių rašytojos Katjos Reider detektyvinių knygelių serija „Komisaras Letena“ apie policijos šunį komisarą Leteną ir jo šeimininką policininką Paulį – smagus galvosūkis jaunajam skaitytojui. Kiekvienoje istorijoje policininkas ir šaunusis šuo aiškinasi vis kitą nusikaltimą ar tvarkos pažeidimą, taip supažindindami vaikus su policijos darbu, tarnybinių šunų gebėjimais ir sumaniais būdais spręsti kasdienes bylas. Šįkart komisarui Letenai prireiks jo stulbinančios uoslės, kad susektų itin sumanų deimantų vagį. Jaukiai vokiečių dailininko Dirko Hennigo iliustruotos detektyvinės istorijos ugdo vaikų pastabumą, įžvalgumą ir teisingumo jausmą.


 • Pavadinimas originalo kalba: KOMMISSAR PFOTE – AUF DER SPUR DER DIAMANTEN-DIEBIN
 • Autorius: Katja Reider
 • Serija: Aš skaitau!
 • Iliustratorius: Dirk Hennig
 • Leidėjas: Nieko rimto
 • Išleidimo metai: 2022
 • Knygos puslapių skaičius: 80
 • Formatas: 16x23, kkieti viršeliai
 • ISBN ar kodas: 9786094418020
 • Vertėjas: Asta Vaitkevičiūtė-Skliutė
 • Iš kokios kalbos versta: vokiečių

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais", kurį pristato Katja Reider. Siūlome ne tik išsamų "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Katja Reider. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "Komisaras Letena 2. Deimantų vagies pėdsakais" perkama kartu