0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 1.99 SoldOut
Knygos "Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas" aprašymas

Monografija aiškina ne tik profesinio rengimo programų kūrimo,bet ir jų vertinimo modelius. Ji skirta tiems, kurie mokymosi/studijų turinio klausimus aiškinasi moksliniu lygmeniu - edukologijos mokslininkams, doktorantams, studentams.Parašykite atsiliepimą apie "Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Edukologijos, pedagogikos, andragogikos knygos

Rimantas Laužackas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Rimantas Laužackas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompetencijomis grindžiamų mokymo/studijų programų kūrimas ir vertinimas" perkama kartu