Tik šią savaitę: VAIKŲ LITERATŪROS DIENOS! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterinė braižyba

Kaina: 6,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-10-31 6.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kompiuterinė braižyba" aprašymas

Mokomojoje knygoje aprašomi techninių brėžinių braižymo kompiuteriu pagrindiniai principai ir ypatybės, pateikiami automatizuotos projektavimo sistemos AutoCAD 2002 pagrindai, supažindinama su jos pagrindinėmis braižymo ir redagavimo komandomis.
Leidinys sudarytas pagal Lietuvos Respublikos techniškuose universitetuose galiojančią mokymo programą ir skirtas neakivaizdinių studijų studentams, studijuojantiems „Kompiuterinės braižybos" kursą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinė braižyba"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Inžinerinės grafikos knygos

Pranas Kumpikas, Algimantas Vasylius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompiuterinė braižyba", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompiuterinė braižyba" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompiuterinė braižyba" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompiuterinė braižyba"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Pranas Kumpikas, Algimantas Vasylius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterinė braižyba" perkama kartu