0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-12-31 5.8 SoldOut

Knygos "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema" aprašymas

Knyga skirta inžinerijos specialybių studentams, besimokantiems kompiuterinės inžinerinės grafikos ir dirbantiems AutoCAD programa, įvaldžiusiems dvimatį projektavimą (2D) AutoCAD programa ir inžinerinės grafikos informatikos modulius.Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema", kurią skaitytojams dovanoja Albinas Baltrimas, Arūnas Andziulis. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Albinas Baltrimas, Arūnas Andziulis su knyga "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Albinas Baltrimas, Arūnas Andziulis. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompiuterinė inžinerinė grafika, 2 dalis. Trimatė (3D) sistema" perkama kartu