⭐⭐⭐ KIBERNETINIS PIRMADIENIS! Tūkstančiai knygų PIGIAU! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-12-29


Šiuo metu neparduodama

2022-11-30 4.05 SoldOut

Knygos "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)" aprašymas

Šio žodyno tiražas yra pasibaigęs. Dabar rekomenduojamas „Trumpas rusų-lietuvių ir lietuvių-rusų kalbų žodynas“!


Kompiuterinis rusų-lietuvių ir lietuvių-rusų kalbų žodynas „Lirus“ sudarytas pagal šiuos du leidyklos „Šviesa“ išleistus žodynus: K.Gaivenis, A.Lyberis, V.Šernas „Trumpas lietuvių-rusų kalbų žodynas“ ir Ch.Lemchenas „Trumpas rusų-lietuvių kalbų žodynas“.

Žodynas turi apie 20 000 žodžių rusų-lietuvių kalbų dalyje, ir apie 12 000 žodžių lietuvių-rusų kalbų dalyje. Jame sudėti plačiau vartojami dabartinės bendrinės kalbos žodžiai. Realizuota greita paieška, kuri atliekama įvedus bent vieną raidę, pateikiama pele valdoma rusiškų/lietuviškų simbolių klaviatūra, atskirai pateikiamas kirčiuotas vietovardžių sąrašas su vertimu, taip pat įsimenami paskutiniai nagrinėti žodžiai. Nežinomas straipsnio žodis išverčiamas du kartus spustelėjus jį pele.

Priedas prie žodyno – kirčiavimo gebėjimų pasitikrinimo pratimai (labai patogu prieš kontrolinį!).


Rekomenduotini (minimalūs) kompiuterio parametrai: Windows 95, 98, XP, ME, 2000; Pentium I (75 MHz); 4 MB darbinės atminties (RAM); 11 MB laisvos vietos diske; CD-ROM


  • Autorius:
  • Leidėjas: Šviesa
  • Išleidimo metai: 2003
  • ISBN ar kodas: 5-430-03744-3

Kiti taip pat domėjosi


2021-12-29

Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)", . Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar su knyga "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė . Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompiuterinis lietuvių-rusų ir rusų-lietuvių kalbų žodynas LiRus (CD)" perkama kartu