TIESIOG -30% visoms knygoms su kodu: KALĖDOS

Nemokamas pristatymas į paštomatus visoje Lietuvoje *

Kompiuterinis sprendimų modeliavimas

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-12-31 3.83 SoldOut

Knygos "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas" aprašymas

Knygoje siekiama kompaktiškai išdėstyti medžiagą, reikalingą visų pirma Vilniaus universiteto Ekonomikos fakulteto bakalauro studijų studentams, studijuojantiems dalyką „Kompiuterinis sprendimų modeliavimas“, tačiau ja taip pat gali naudotis ir kitų programų ar kitų mokyklų studentai. Mokomoji knyga orientuota labiau į praktinę dalyko dalį, pabrėžiant savarankiškų praktinių darbų priemones ir metodus, todėl daugiau dėmesio skiriama formuluoti konkrečius uždavinius ir juos spręsti taikant kompiuterinį modeliavimą. Pateikti pavyzdžiai aptarti su studentais per pratybas, parengti apibendrinus jų atliktas savarankiškų darbų užduotis.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos verslo knygos

Vytautas Bujauskas, Leonas Simanauskas, Rimvydas Skyrius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Vytautas Bujauskas, Leonas Simanauskas, Rimvydas Skyrius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterinis sprendimų modeliavimas" perkama kartu