0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD)

28,67 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*

Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD)


2021-04-30 28.67 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD)" aprašymas
Šis kompiuterinis žodynas yra elektroninė populiariojo Valerijos Vaitkevičiūtės „Tarptautinių žodžių žodyno“ versija, kurioje išlaikytas spausdintinio žodyno turinys (virš 20000 žodžių) ir straipsnių struktūra. Šioje kompiuterinėje versijoje yra daug papildomų galimybių, praktiškai nepasiekiamų naudojantis knyga.
Žodyne realizuota išplėstinė asociatyvinė (susijusių žodžių) paieška, t.y. pagal vieną ar kelis žodžius randamas žodis vienaip ar kitaip susijęs su juo. Pvz., išplėstinės paieškos lange surinkus žodį „teatras“, gaunamas tarptautinių žodžių, susijusių su teatru, sąrašas. Beje, tokia paieška reaguoja ne tik į tarptautinius, bet ir į bendrinės kalbos žodžius, tad analogiškai galima gauti sąrašą tarptautinių žodžių, susijusių, sakykim, su žodžiais „lietus“ ar „vėjas“. Galima suformuluoti užklausas ir iš keleto žodžių, paprastai atitinkančių kokį nors požymį. Pvz. užklausus „žalias brangakmenis“ gaunama, jog geriausiai tokią kombinaciją žodyne atitinka „aleksandritas“, „amazonitas“ ir „smaragdas“, taip pat pateikiami ir kiti kuo nors su žalia spalva ir brangakmeniais susiję žodžiai. Analogiškai, užklausus „juokas ašara“, tinkamiausiu žodžiu bus siūloma „tragikomedija“. Tokios paieškos galimybės nėra beribės - skaitytojas nesunkiai aptiks ir paradoksalius ar nevisai logiškus pasiūlymus, kurių sąsajos su užklausa paaiškės tik įdėmiai išstudijavus siūlomų žodžių straipsnius.

Minimalūs reikalavimai kompiuterio įrangai:
CD-ROM įrenginys;
VGA arba aukštesnės skiriamosios gebos monitorius, rodantis 256 arba daugiau spalvų;
Apie 200 MB laisvos vietos kietame diske diegimo metu; (įdiegus diske užima apie 150 MB)
Apie 10 MB laisvos vietos kietame diske programos naudojimui iš CD (minimaliam diegimo būdas);
100 MHz arba spar


Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD), kurią skaitytojams dovanoja Valerija Vaitkevičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Valerija Vaitkevičiūtė su knyga Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Valerija Vaitkevičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD) palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompiuterinis tarptautinių žodžių žodynas (CD)" perkama kartu