0
Kompiuterinių tinklų projektavimas
8.99 InStock

Kompiuterinių tinklų projektavimas

2.2
(4 įvertinimai)
8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
2011-10-28 Renatas

Labai gera knyga

Informacija

Kompiuterinių tinklų projektavimas

  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • Puslapių skaičius: 240
  • ISBN ar kodas: 9789955519829

8.99 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

Apie kompiuterių tinklų projektavimą yra parašyta gana daug vadovėlių. Didžiausios informacinių technologijų kompanijos yra sukūrusios savo rekomendacijas kompiuteriniams tinklams modernizuoti. Pasaulyje dažniausiai naudojami tarptautiniai standartai irgi iš dalies reglamentuoja kompiuterių tinklus, kurie yra pati dinamiškiausia informacinių technologijų šaka, todėl projektuodami naują arba modernizuodami seną tinklą susiduriame su gana sudėtingomis problemomis. Pirmiausia, standartai pateikia labai daug ir įvairių variantų, juose galima rasti daug pasenusių technologijų , kurių šiuo metu naudoti ne tik nepatartina, bet ir negalima. Tuo pačiu standartuose galima rasti ir tokių modernių technologijų, kurių įranga dar negaminama. Rekomenduojama tinklų sandara nuolat kinta.
Rašydami šią mokomąją priemonę autoriai pirmiausiai vadovavosi šiuo metu dažniausiai naudojamais standartais, techniniais reglamentais, didžiųjų korporacijų ir įrangos gamintojų rekomendacijomis, technine literatūra, taip pat kompiuterių ir telekomunikacinių tinklų projektavimo praktika.
Knyga skirta ne tik Vilniaus kolegijos studentams, bet ir kitiems, besidomintiems kompiuterinėmis technologijomis, kurie yra gerai susipažinę su kompiuterių ir telekomunikacinių tinklų pagrindais.

2017-09-25 Sadovnik

Be PDF varianto neverta pirkt, nieko nerasit

2017-09-12 Robertas KT15

Sudas o ne knyga

2011-10-28 Renatas

Labai gera knyga

2011-02-07 mindaugas

kaip gali pirkti net turinio nepamates???

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu