0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kompiuterinių tinklų projektavimas

2.2
(4 įvertinimai) Įvertinkite
9,89 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2011-10-28 Renatas

Labai gera knyga

Kompiuterinių tinklų projektavimas


2021-04-30 9.89 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kompiuterinių tinklų projektavimas" aprašymas

Apie kompiuterių tinklų projektavimą yra parašyta gana daug vadovėlių. Didžiausios informacinių technologijų kompanijos yra sukūrusios savo rekomendacijas kompiuteriniams tinklams modernizuoti. Pasaulyje dažniausiai naudojami tarptautiniai standartai irgi iš dalies reglamentuoja kompiuterių tinklus, kurie yra pati dinamiškiausia informacinių technologijų šaka, todėl projektuodami naują arba modernizuodami seną tinklą susiduriame su gana sudėtingomis problemomis. Pirmiausia, standartai pateikia labai daug ir įvairių variantų, juose galima rasti daug pasenusių technologijų , kurių šiuo metu naudoti ne tik nepatartina, bet ir negalima. Tuo pačiu standartuose galima rasti ir tokių modernių technologijų, kurių įranga dar negaminama. Rekomenduojama tinklų sandara nuolat kinta.
Rašydami šią mokomąją priemonę autoriai pirmiausiai vadovavosi šiuo metu dažniausiai naudojamais standartais, techniniais reglamentais, didžiųjų korporacijų ir įrangos gamintojų rekomendacijomis, technine literatūra, taip pat kompiuterių ir telekomunikacinių tinklų projektavimo praktika.
Knyga skirta ne tik Vilniaus kolegijos studentams, bet ir kitiems, besidomintiems kompiuterinėmis technologijomis, kurie yra gerai susipažinę su kompiuterių ir telekomunikacinių tinklų pagrindais.


  • Autorius: E. Garla, V. Dubovskaja
  • Leidėjas: Ciklonas
  • Išleidimo metai: 2008
  • Knygos puslapių skaičius: 240
  • Formatas: minkšti viršeliai
  • ISBN ar kodas: 9789955519829

2017-09-25

Be PDF varianto neverta pirkt, nieko nerasit

2017-09-12

Sudas o ne knyga

2011-10-28

Labai gera knyga

2011-02-07

kaip gali pirkti net turinio nepamates???

Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterinių tinklų projektavimas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą Kompiuterinių tinklų projektavimas, kurią skaitytojams dovanoja E. Garla, V. Dubovskaja. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar E. Garla, V. Dubovskaja su knyga Kompiuterinių tinklų projektavimas jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga Kompiuterinių tinklų projektavimas patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė E. Garla, V. Dubovskaja. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą Kompiuterinių tinklų projektavimas palikti ir jūs.

 


Dažnai su "Kompiuterinių tinklų projektavimas" perkama kartu