⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros

Šiuo metu neparduodama

2023-10-31 6.39 SoldOut

Knygos "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros" aprašymas

Serverių klasteris yra nepriklausomų kartu veikiančių serverių grupė, kurių veikimą užtikrina klasterizavimo programinė įranga. Serverių klasteriai leidžia prieiti prie turimų išteklių ir taikomųjų programų, juos plėsti ir valdyti. Įvykus gedimams ar planuotoms prastovoms jie taip pat užtikrina nepertraukiamą klientų prieigą prie taikomųjų programų ir serverių išteklių. Jei vienas iš serverių klasteryje neprieinamas dėl gedimo ar kitos prastovos, klientai naudoja resursus ir taikomąsias programas iš kitų prieinamų klasterio mazgų.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Laura Kižauskienė, Jevgenijus Toldinas, Algimantas Venčkauskas ir kt. pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Laura Kižauskienė, Jevgenijus Toldinas, Algimantas Venčkauskas ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterių architektūra. Virtualios architektūros" perkama kartu