0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kompiuterių elementų praktiniai darbai

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
REKOMENDUOJAMOS NAUJOS KNYGOS

Kompiuterių elementų praktiniai darbai


Šiuo metu neparduodama

Knygos "Kompiuterių elementų praktiniai darbai" aprašymas
Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterių elementų praktiniai darbai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Informatika. Kompiuterija

Egidijus Kazanavičius ir kt. parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kompiuterių elementų praktiniai darbai, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kompiuterių elementų praktiniai darbai aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kompiuterių elementų praktiniai darbai už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kompiuterių elementų praktiniai darbai? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Egidijus Kazanavičius ir kt. tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterių elementų praktiniai darbai" perkama kartu