⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)

Kaina: 19,79 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 19.79 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)" aprašymas

Šios knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai" tikslas – išaiškinti bendrus principus ir terminus, taikomus kuriant skaitmenines technologijas ir skaitmeninius prietaisus, išmokyti jais naudotis sprendžiant tikrovėje kylančias problemas. Šią knygą kviečiami skaityti visi, kam tai aktualu.

Daugiausia knygoje rašoma apie kompiuterių komponentus, aptariami jų veikimo pagrindai. Vadovėlyje "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai" pateikiama medžiaga apie skaičiavimo sistemas ir kodus, komandų sistemos atributus, procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindus. Principai ir terminai nagrinėjami ir aiškinami sprendžiant pavyzdžius, kurie yra knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai" pagrindas. Aiškinama, kodėl aprašomieji dalykai buvo sukurti, įvardijami jų privalumai ir trūkumai, nurodomos taikymo sritys. Tuo stengiamasi lavinti kritinį mąstymą.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie kompiuterius

Kęstutis Bartnykas pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstutis Bartnykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)" perkama kartu