0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)

  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 18,49 €
Kaina knygyne: 19,99 €*
Sutaupote: 1.50 € (8%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)


2021-04-30 18.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)" aprašymas

Šios knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai" tikslas – išaiškinti bendrus principus ir terminus, taikomus kuriant skaitmenines technologijas ir skaitmeninius prietaisus, išmokyti jais naudotis sprendžiant tikrovėje kylančias problemas. Šią knygą kviečiami skaityti visi, kam tai aktualu.

Daugiausia knygoje rašoma apie kompiuterių komponentus, aptariami jų veikimo pagrindai. Vadovėlyje "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai" pateikiama medžiaga apie skaičiavimo sistemas ir kodus, komandų sistemos atributus, procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindus. Principai ir terminai nagrinėjami ir aiškinami sprendžiant pavyzdžius, kurie yra knygos "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai" pagrindas. Aiškinama, kodėl aprašomieji dalykai buvo sukurti, įvardijami jų privalumai ir trūkumai, nurodomos taikymo sritys. Tuo stengiamasi lavinti kritinį mąstymą.Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Informatika. Kompiuterija

Kęstutis Bartnykas parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida), kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida) aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida) už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Kęstutis Bartnykas tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterių sandara. Procesoriaus ir atminties įrenginių veikimo pagrindai (2-oji laida)" perkama kartu