0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Kompiuterių tinklas

1.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
5,79 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
2008-10-24 anonim

nesuprantu kaip tokias knygas dar galima spauzdinti ir pardavineti...

Kompiuterių tinklas


2021-04-30 5.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "Kompiuterių tinklas" aprašymas

Kai namuose yra du ar daugiau kompiuterių, juos naudinga sujungti į tinklą. Taip gerokai patogiau keistis duomenimis, naudotis internetu visuose kompiuteriuose, žaisti žaidimus su namiškiais ar kaimynais. Šioje knygoje sužinosite, kaip susiprojektuoti tinklą pagal savo poreikius ir galimybes, pasirinkti reikiamą įrangą, sujungti kompiuterius į laidinį ar bevielį tinklą, naudotis tinklo paslaugomis, nustatyti ir paskirstyti interneto ryšį, siųstis muziką, filmus ir kita iš P2P tinklų, pasirūpinti kompiuterio sauga tinkle.
Knyga tinka „Windows XP“ ir „Windows Vista“ vartotojams.2008-10-24

nesuprantu kaip tokias knygas dar galima spauzdinti ir pardavineti...

Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterių tinklas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Kompiuteriai

Stasys Kirdeikis, Vidmantas Jurka parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą Kompiuterių tinklas, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos Kompiuterių tinklas aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos Kompiuterių tinklas už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą Kompiuterių tinklas? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Stasys Kirdeikis, Vidmantas Jurka tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterių tinklas" perkama kartu