⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-09-30 5.59 SoldOut

Knygos "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas" aprašymas

Monografija skirta Informatikos bei Elektros ir elektronikos fakultetų magistrantams ir doktorantams, vykdantiems mokslinius tyrimus paskirstytųjų informacinių sistemų bei kompiuterinių tinklų protokolų formalizavimo ir analizės mokslo kryptyje.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Kitos kompiuterijos knygos

Henrikas Pranevičius pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Henrikas Pranevičius tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterių tinklų protokolų formalusis specifikavimas ir analizė: agregatinis metodas" perkama kartu