0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

Kompiuterizuotas variklių valdymas

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Kaina internetu: 30,99 €
Kaina knygyne: 37,79 €*
Sutaupote: 6.80 € (18%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2017-07-29 Jonas

Super


2021-10-31 30.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "Kompiuterizuotas variklių valdymas" aprašymas

Dėl mikroprocesorių ir su jais susijusių komponentų bei grandinių naudojimo automobilių technologijos sparčiai tobulėja ir tampa vis sudėtingesnės. Technologiniai atradimai skatina pradedančius automobilių priežiūros specialistus ne tik gerai išmanyti automobilių technologijų principus, bet ir nuolat atnaujinti sukauptas žinias. Ši knyga jiems padės geriau suprasti, kaip veikia kompiuterinės variklio valdymo sistemos ir kaip surasti jose atsiradusius gedimus.2017-07-29

Super

Parašykite atsiliepimą apie "Kompiuterizuotas variklių valdymas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie mechaniką, mašinas

Steve V. Hatch parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "Kompiuterizuotas variklių valdymas", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Kompiuterizuotas variklių valdymas" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Kompiuterizuotas variklių valdymas" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Kompiuterizuotas variklių valdymas"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Steve V. Hatch tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Kompiuterizuotas variklių valdymas" perkama kartu