⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga

Kaina: 4,89 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 4.89 InStock
Į krepšelį

Knygos "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga" aprašymas

Natalija Krasnovastand up komikė, TV žvaigždė, tinklaraštininkė, viena seksualiausių Rusijos moterų ir nepaprastai populiarių knygų autorė.

Šiame knygų komplekte dvi autorės knygos:

1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksu

1000 ir viena diena be sekso. Juodoji knyga: kuo užsiėmiau aš, kol jūs užsiėmėte seksuKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Knygos apie seksą

Natalija Krasnova pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Natalija Krasnova tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "Knygų rinkinys. 1000 ir viena diena be sekso. Baltoji knyga + 1000 ir viena naktis be sekso. Juodoji knyga" perkama kartu