⚠ Knygos apie KALĖDAS VAIKAMS šventinėmis kainomis! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-12-31 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)" aprašymas

Komplekte dvi serijos „Paribio istorijos“ knygos - paaugliams ir apie paauglius.

Tai knygos apie skaudžius išgyvenimus: smurtą, apgavystes, išdavystes, prievartą, gniuždančią vienatvę, gailestį, meilę be atsako... Tačiau kartu - tai drąsūs, kupini meilės ir vilties kūriniai, skirti įkvėpti pasitikėjimo savimi.

Juk „skausmas, klaidos, nesėkmės, sielos sopuliai, sunkumai, nusivylimas, pyktis, vienatvė, atstūmimo jausmas - tai mūsų bendrakeleiviai, ir kiekvienas yra toks pat svarbus, kaip meilė, juokas, džiaugsmas, jaudulys, sėkmė, romantika, viltis, laimėjimas ir tikėjimas.“

Heather Demetrios „Mielas Liūdesy. Jaunimo rašytojai ir paaugliai apie tamsiąją meilės pusę“ - tai rašytojos Heather Demetrios sumanyta knyga, kurią sudaro paauglių iš viso pasaulio ir aštuoniolikos jaunimo rašytojų laiškai Liūdesiui.

Nadja Sumanen „Linkėjimai – Zebrė“ - romanas apie šešiolikmetę Iris - mergaitę iš turtingos šeimos.


  • Autorius:
  • Leidėjas: Gelmės
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS418

Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Šiuolaikiniai užsienio autorių romanai paaugliams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. 16+ Romantikams, palūžusiems ir viltingiems (2 knygos paaugliams)" perkama kartu