0

KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys

  • Nuolaida knygai -61%
  • Nemokamas knygos pristatymas
Kaina internetu: 19,99 €
Kaina knygyne: 50,98 €*
Sutaupote: 30.99 € (61%)
NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Omniva, LP Express ir DPD paštomatus bei pašto skyrius Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys

  • Leidėjas: Dvi tylos
  • Formatas: 17x24, kieti viršeliai
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS266

2020-11-30 19.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys" aprašymas

"Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 dalis"

O gal užuot svajojusios ištekėti už princo jos galėtų svajoti išrasti vakciną, laimėti Olimpines žaidynes ar pasivaikščioti Marse? „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ – tai knyga vaikams, kurioje sudėta 100 istorijų apie išskirtines, pasaulį pakeitusias moteris.

Tai moterys, kurios nepaisant visų kliūčių pasiekė neįtikėtinų rezultatų profesinėje srityje bei gyvenime. Tai maištininkės, kurių veiksmai pakeitė pasaulio istoriją. Dailininkės, mokslininkės, šokėjos, virėjos, astronautės, dainininkės, faraonės, boksininkės, rašytojos, politikės – iš kiekvieno pasaulio kampelio nuo karalienės Elžbietos I iki tenisininkių seserų Viljams. Moterys, į kurias iš tiesų verta lygiuotis. Istorijos apie jas šioje knygoje pateikiamos kaip pasakos ir puikiai tiks skaityti prieš miegą.

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms“ įkvėps jaunas mergaites (ir jų mamas, tetas, pusseseres ar drauges) pasitikėti savo jėgomis, svajoti apie didžius dalykus ir ugdyti savo asmenybę.

•    100 istorijų apie 100 praeityje ir dabar žinomų moterų;
•    knygą iliustravo 60 moterų dailininkių iš viso pasaulio;
•    kiekviena istorija yra parašyta kaip pasaka;
•    istorija užima vieną puslapį ir yra iliustruota išraiškingu herojės portretu, atspindinčiu jos charakterį.

Nors knyga tiesiogiai skiriama mergaitėms, tačiau ji patiks ir berniukams, nes kalba apie vertybes ir asmenines savybes, kurios yra universalios ir siektinos visiems žmonėms. Lygiai taip pat nebūtina riboti ir amžiaus - knygą su didžiuliu susidomėjimu gali skaityti labai įvairaus amžiaus skaitytojai.

Šios knygos leidyba buvo finansuota žmonių specialioje sutelktinio finansavimo platformoje. Iki tol literatūros leidybai nebuvo surinkta tiek pinigų, tad ši knyga sumušė rekordą. Jau parduota daugiau nei milijonas knygos egzempliorių, ji išversta į 30 pasaulio kalbų.

„Apie šnipes, astronautes, pirates, aktyvistes, mokslininkes, rašytojas, sporto žvaigždes ir dar daug kitų istorijų, kurios tokios jaudinančios ir įkvepiančios, kad jūsų vaiko širdis spurdės šiek tiek greičiau, skaičiuodama atsiveriančias galimybes. Jei ji išlips iš lovos ir eis dirbti, kaltinkit autores“.
Emine Saner, Guardian

„Būtina knyga kiekvienai mergaitei ir jaunai moteriai, kurią tik pažįstate“.
Geri Stengel, Forbes

„Kai skaitau šias istorijas dukroms, dažnai graudinuosi. Tiesiog žinau, kad, išgirdusios istorijas apie tvirtas ir drąsias moteris, jos žengs savo gyvenimo keliu ir tvirčiau, ir drąsiau, ir jausis laisvos rinktis – ko daugiau savo dukroms gali linkėti mama?!“

Edukologijos mokslų daktarė Austėja Landsbergienė

"Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis"

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 2 dalis“ yra sensacingojo „New York Times“ bestselerio, surinkusio daugiausia lėšų per visą sutelktinio finansavimo platformos istoriją, tęsinys. Autorės Francesca Cavallo ir Elena Favilli kviečia jus ir jūsų vaikus į transformuojančią kelionę, prieš miegą sekdamos 100 naujų istorijų apie išskirtines moteris nuo Nefertitės iki Bejoncės.

Unikaliu stiliumi papasakotos biografijos knygoje „Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ virsta pasakomis, kurios kelia nuostabą ir sužadina smalsumą – perskaičius apie kiekvieną veikėją norisi sužinoti daugiau.

Francesca Cavallo ir Elena Favilli yra „New York Times“ geriausiai parduodamų knygų autorės, kurių kūriniai išversti į daugiau nei keturiasdešimt kalbų. Jos užaugo Italijoje ir yra įsteigusios medijų bendrovę „Timbuktu“.

„Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms 2“ džiugina naujais grafinio dizaino sprendimais, aiškinamuoju žodynėliu ir 100 neįtikimų naujų portretų, kuriuos sukūrė geriausios mūsų laikų dailininkės.

„Ši nuostabi knyga parodo mergaitėms, kad jos gali tapti kuo tik panorėjusios.“
Melinda Gates

„Svarbi knyga ne tik mergaitėms, bet ir berniukams. Vaikams, kurie skaitys šias istorijas prieš miegą, užtikrintos didelės ir įkvepiančios svajonės.“

Fiona Noble, „The Guardian“

„Antiprincesiška knyga, mokanti mergaites maištauti.“
Georgina Rannard, „BBC News“

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Pažintinė ir informacinė literatūra

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys, kurį parašė Elena Favilli, Francesca Cavallo. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Elena Favilli, Francesca Cavallo. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. 200 pasakojimų apie 200 išskirtinių moterų. Nuo Nefertitės iki Bejoncės. Vakaro istorijos mergaitėms maištininkėms, 1 ir 2 dalys" perkama kartu