⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas Lietuvoje nuo 20 ar 25 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys

NEMOKAMAS PRISTATYMAS
į Smartpost paštomatus Lietuvoje
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2023-06-30 22.99 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys" aprašymas

"365 trumpi pasakojimai sielai"

Knyga "365 trumpi pasakojimai sielai" tai trumpų pasakojimų sielai rinktinė, skirta ieškojimų išvargintam šiandienos žmogui. Tai išminties kupinos istorijos, suprantamos dideliems ir mažiems.


Šioje knygoje yra 365 trumpi pasakojimai – lygiai tiek, kiek metuose dienų. Jie – lyg mažytės išminties piliulės, todėl perskaityti reikėtų ne vienu prisėdimu. Per dieną pakanka "išgerti" vieną piliulę. Leiskite, kad ji "ištirptų" jūsų mintyse.


Kažkurios istorijos skaitytojui gali būti pažįstamos iš populiarios autoriaus knygų serijos "Trumpi pasakojimai sielai", tačiau papildytos naujomis bei sugrupuotos pagal temas jos sutviska visomis vaivorykštės spalvomis.

Kiekvienas pasakojimas – tarsi skrynelė: atverkite ją, suraskite joje tą kartais labai pavydžiai saugomą sėklą ir leiskite jai sudygti jūsų sielos dirvoje.

Perskaitęs pasakojimą nė vienas neliks toks, koks buvo prieš tai.


Bruno Ferrero dirba religinės pedagogikos srityje. Jis yra įvairių auklėjamųjų knygų bei pasisekimo sulaukusios pasakojimų rinkinių serijos autorius.


Iš italų kalbos vertė Rasa Paleckytė ir Sigutė Kopalinskaitė"365 trumpi pasakojimai sielai, 2 dalis"

"365 trumpi pasakojimai sielai" - tai trumpų išminties ir švelnumo kupinų istorijų rinktinė.

Knygoje esantys pasakojimai atveria gyvenimo grožio ir prasmės akimirkas. Skaitytojas kviečiamas stabtelėti, pajausti, pastebėti.


Knygos "365 trumpi pasakojimai sielai" pasakojimai suprantami dideliems ir mažiems, jie leidžia netikėtu rakursu išvysti save, savo ir aplinkinių žmonių gyvenimus.

Visos istorijos suskirstytos mėnesiais ir dienomis, o gale pateikta išsami temų rodyklė.


Iš italų kalbos vertė Ina Jakaitė, Rasa Paleckytė


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys", Bruno Ferrero. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Bruno Ferrero su knyga "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Bruno Ferrero. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. 365 trumpi pasakojimai sielai, 1 ir 2 dalys" perkama kartu