0

KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus

Informacija

KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus" aprašymas

Mirdami iš juoko mes ilginame gyvenimą.

Virš dviejų tūkstančių šešių šimtų anekdotų! Pasijuokime!

666 anekdotai apie uošvę

666 anekdotai apie blondines

666 anekdotai apie teisininkus

666 anekdotai apie mokytojus

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Minčių ir aforizmų knygos

parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. 4 x 666 anekdotai: apie blondines, apie uošvę, apie mokytojus ir apie teisininkus" perkama kartu