-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: 123KNYGA
Grožinė literatūra SUPERKAINA >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę

Kaina: 1,99 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 1.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" aprašymas

Dvi knygos apie žmogų, kurio vardas neatsiejamai susijęs su Lietuvos Sąjūdžio epocha - Algirdas Vaclovas Patackas ir jo laikmetis.

„Algirdas. Iš Kauno“

„Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Astrida Petraitytė pristato įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Astrida Petraitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" perkama kartu