0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę

Kaina internetu: 2,99 €
Kaina knygyne: 17,98 €*
Sutaupote: 14.99 € (84%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 2.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" aprašymas

Dvi knygos apie žmogų, kurio vardas neatsiejamai susijęs su Lietuvos Sąjūdžio epocha - Algirdas Vaclovas Patackas ir jo laikmetis.

„Algirdas. Iš Kauno“

„Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę“Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Memuarai apie visuomenę, politiką

Astrida Petraitytė parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę", kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę"? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Astrida Petraitytė tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Algirdo PATACKO istorija. Algirdas. iš Kauno + Algirdas. Iš Kauno. Kuriant valstybę" perkama kartu