0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais

  • Nuolaida knygai -68%
Kaina internetu: 3,49 €
Kaina knygyne: 10,88 €*
Sutaupote: 7.39 € (68%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais


2021-07-31 3.49 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais" aprašymas

Spalvink paveikslėlius, klijuok lipdukus ir smagiai leisk laiką su šauniaisiais poniais.

„Spalvink ponius“

„Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais“Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Poniai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais, kurį parašė . Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais" perkama kartu