-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SALE ⏳

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-08-31 3.49 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais" aprašymas

Spalvink paveikslėlius, klijuok lipdukus ir smagiai leisk laiką su šauniaisiais poniais.

„Spalvink ponius“

„Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Poniai spalvinimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais", kurį pristato . Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido . Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Aš myliu PONIUS! Spalvink ponius + Mažieji poniai. Spalvinimo knygelė su lipdukais" perkama kartu