BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 1.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas" aprašymas

Tėvo Stanislovo dukterėčios Birutės Tiknevičiūtės pamokančios knygelės (viso jų septynios) skirtos 3-6 metų vaikams. Knygelėse suprantamai pasakojama apie gerąsias žmogaus savybes: atsakingumą ir darbštumą, dosnumą ir atjautą, ištikimybę ir kilnumą, kuklumą ir nuoširdumą.

Šias knygeles reikėtų skaityti drauge su vaiku. Vaikystėje pirmiausia turi būti ugdomos vertybinės nuostatos, nes jos lemia žmogaus įsitikinimus, būsimus poelgius ir pasirinkimus.

Komplekte septynios knygelės:

"Noriu būti"
4-6 metų vaikams skirtas pamokantis pasakojimas apie tai, kokių teigiamų savybių turi turėti augantis žmogus: mylintis, darbštus, žingeidus, sveikas, draugiškas, pareigingas, teisingas. Pasakojimus apie kiekvieną iš šių savybių iliustruoja pačios autorės piešiniai.

"Obelėlės turtai"
Nesudėtingas 2-3 metų vaikams skirtas pamokantis pasakojimas apie dosnumą ir sugebėjimą dalintis.

"Gėlytė"
3-4 metų vaikams skirtas pamokantis pasakojimas apie gėlytės gyvenimą nuo sėklos iki žiedo.

"Agutė"
Knygelėje pasakojama apie pensininkės gyvenimą kaime. Vaikučiai supažindinami kokie gyvuliai, augalai, paukščiai auga kaime. Sutinka pensininkės Agutės anūkus Saulių, Juliuką ,Tomuką, Raselę, dailininką brolį Leonardą.

"Tai ne pasaka - taip būna"
Nesudėtingas 2-3 metų vaikams skirtas pamokantis pasakojimas apie tai, kaip viensparnis paukštelis padėjo rasti savo namus pumpurėliui, medeliui ir lėlytei.
Knygelė pasakoja apie gerumą, atjautą ir sugebėjimą pasirūpinti kitu.

"Trupinėlis - duonos vaikelis"
Pasakojimas 4-6 metų vaikams apie tikrąsias gyvenimo vertybes - gerumą užuojautą, pagalbą kitiems, rūpinimąsi nuskriaustaisiais.

"Pasaka apie karalių Augalą"
Pamokantis pasakojimas apie išdidų karalių Augalą.
Knygos "Pasaka apie karalių augalą" pabaigoje rasite iliustracijas, kurias reikia nuspalvinti.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas", kurį pristato Birutė Tiknevičiūtė. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Birutė Tiknevičiūtė. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Birutės Tiknevičiūtės knygelių vaikams komplektas" perkama kartu