0

KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį


Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį" aprašymas

"Bėgančios su vilkais"

Dr. Clarissos Pinkolos Estes "Bėgančios su vilkais" – klasikinis ir novatoriškas veikalas, tyrinėjantis moters dvasinį gyvenimą, – išverstas į daugiau kaip 25 kalbas ir įvertintas prestižinėmis ir garbingomis premijomis už psichoanalizės plėtojimą.

 

Kiekvienoje moteryje slypi galinga jėga, pasižyminti tobulais instinktais, kūrybos aistra ir nesenstančia išmintimi. Tai – Laukinė Moteris, instinktyviosios moterų prigimties įsikūnijimas. Bet ji grėsmingai nyksta. Nors visos gimstame dosniai laukinės prigimties apdovanotos, vėlesni visuomenės bandymai mus "civilizuoti" ir įsprausti į griežtus rėmus galiausiai užgniaužia iš sielos gelmių aidintį ir gyvybę teikiantį vidinį mūsų balsą.


Knygoje "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pateikia gausybę įvairių kultūrų mitų, pasakų bei istorijų, kurių daugelį pati paveldėjo iš savo šeimos, norėdama padėti moterims atkurti laukinius, sveikus, pranašiškus šios instinktyviosios prigimties bruožus. Besigilindamos į šios įstabios knygos autorės sekamas istorijas bei komentarus, mes iš naujo atrandame, pažįstame, pamilstame ir suprantame Laukinę Moterį, mes kaip stebuklą ar gyduolę glaudžiame ją prie širdies. Dr. Estes psichologija dosni ir vaisinga, tai – moters sielos pažinimas pačia tikriausia prasme.


Dr. Clarissa Pinkola Estes, tarptautinio pripažinimo sulaukusi mokslininkė, poetė ir cantadora, senųjų tradicinių Lotynų Amerikos pasakojimų saugotoja, yra vyresnioji Jungo krypties psichoanalizės specialistė, sukaupusi dvidešimt penkerių metų praktikos bei dėstymo patirtį. Ji yra dirbusi C. G. Jungo mokymo ir studijų centro Amerikoje vykdomąja direktore, apgynė daktaro disertaciją iš lyginamosios kultūrologijos bei klinikinės psichologijos. Už viso gyvenimo kūrybą bei darbus socialinio teisingumo labui Nacionalinė Lotynų organizacija Vašingtone apdovanojo ją "Las Primeras" premija.

Knygą "Bėgančios su vilkais" dr. Estes pradėjo rašyti 1971 m. ir baigė daugiau kaip po dvidešimties metų."Bėgančios su vilkais" - tai anaiptol ne eilinė knyga. Tai neįkainojamos išminties, gilių įžvalgų ir meilės kupina dovana, pranašystė iš žinančiosios lūpų."

Alice Walker


"Savo darbe Clarissa Pinkola Estės, pasitelkusi senus, giliai įsišaknijusius šeimos ritualus bei archetipinę psichologiją, mus tikina, kad siela niekur nežuvo, ji tiktai miega... Jos knyga mums primena, kad, nepaisant viso savo rafinuotumo, mes tebesame gamtos dalis, kad tebesame laukiniai, ir pakanka atgauti tą pirmykštį gyvybingumą, kad jau savaime pasijustume besą teisingame gyvenimo kelyje."

Thomas Moore


"Įkvepianti knyga, tikri "sielos vitaminai" moterims, atkirstoms nuo savo intuityviosios prigimties."

San Francisco Chronicle


"Aš dėkinga "Bėgančioms su vilkais" ir dr. Clarissai Pinkolai Estės. Jos knyga atskleidžia skaitytojai, kaip nuostabu būti narsiai, mylinčiai, kaip nuostabu būti moterimi. Visi, kas moka skaityti, turėtų perskaityti šią knygą."


Maya Angelou


Iš anglų kalbos vertė Lina Būgnienė"Išlaisvinti stiprią moterį""Išlaisvinti stiprią moterį" – tai dr. Estés kvietimas visiems šlietis prie globojančios Motinos, nesvarbu, ar ji mums pasirodo kaip Madonna, Gvadalupės Mergelė ar kuriuo kitu iš nesuskaičiuojamų pavidalų.


Šiame nepamirštamame pasakojimų, maldų ir palaiminimų rinkinyje dr. Estés dalijasi:

• netikėtų stebuklų, kylančių iš purvo ir žemės, istorija – "Girtuoklis ir Ponia"

• pasipriešinimo ir vilties poema – "Gvadalupė – mergaičių grupuotės lyderė Rojuje"

• ryžtinga Motina, kuri niekuomet mūsų neapleidžia – "Nė vienas nėra pernelyg blogas, pernelyg bjaurus ir beviltiškas"

• neįveikiama meile, nesvarbu, kiek kartų mus sužeidžia – "Strėlių marškiniai"

• ta, kuri stovi dviejų pasaulių sankirtoje ir saugo mus, kai įžengiame į tamsą – "Juodoji Madona".


FILOSOFIJOS DAKTARĖ CLARISSA PINKOLA ESTÉS yra tarptautinį pripažinimą pelniusi mokslininkė, ne vieną apdovanojimą gavusi poetė, diplomuota jungiškosios pakraipos psichoanalitikė ir cantadora (senųjų lotynų amerikiečių pasakojimų puoselėtoja). Ji – bestseleriu tapusios knygos "Bėgančios su vilkais".

Daugiau apie jos kūrinius ir veiklą rasite tinklalapyje clarissapinkolaestes.com

 

Knygoje "Išlaisvinti stiprią moterį" dr. Estés kviečia jus pažinti Tyros Meilės jėgą, "kad atnaujintumėte prisiminimus apie ją arba kad pirmą kartą į jūsų širdį prasiskverbtų suvokimas apie jos kuriamus stebuklus, ryžtą ir ištvermę".


"Estés sukūrė dar vieną šedevrą. Ši knyga tokia išmintinga ir įkvepianti, kad net skaitant galima pajusti Palaimintosios Motinos malonę. Esu nepaprastai dėkinga už šį lobį."


CAROLINE MYSS, rašytoja


"Šiek tiek poezijos, šiek tiek prisiminimų, socialinių komentarų ir paveikiai perteiktų dvasinių tiesų – "Išlaisvinti stiprią moterį" yra meilės giesmė Šventajai Moteriai. Turtinga kalba ir drąsus pasakojimo būdas – dr. Clarissa Pinkola Estés plačiai atveria širdies duris ir kviečia visus tokiam glaudžiam ryšiui, kokį pati palaiko su Dievu ir Motina."


MIRABAI STARR, rašytoja


"Tiems, kas žino, kad pasaulio ateitis priklauso nuo Šventojo Moteriškumo: jo nepaprasto švelnumo, aistros, dieviškojo ryžto ir atkaklaus pasiaukojimo, – naujoji didinga Clarissos Pinkolos Estés knyga bus nuoširdžiausia pagalba ir nepaprasto įkvėpimo šaltinis. Clarissa Pinkola Estés turi tris nepaprastas dovanas – didžios poetės, liepsnojančios meile viskam, kas gyva, mistikės, kurios visas gyvenimas paremtas atradimais, ir ryžtingos, atjautos kupinos kovotojos už teisingumą visose srityse. Ji itin patyrusi vedlė ir Motinos paslapčių žinovė, ypač tomis akimirkomis, kai toks vadovavimas mums, kad galėtume gyventi, būtinas kaip deguonis."


ANDREW HARVEY, rašytojas


"Knyga "Išlaisvinti stiprią moterį" – tarsi išgaląstas kirvis perskrodžia širdį, Clarissa Pinkola Estés įkvepia savo Madonoms gyvybės. Šioje epinėje knygoje dr. Estés suteikia mums raktą ir įžvalgų, leidžiančių atverti Stiprios Moters paslaptis ir pažinti mūsų laikų Madoną."


GEORGE YEPES, dailininkas 


Iš anglų kalbos vertė Inga Būdvytytė

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos moterims

Clarissa Pinkola Estes parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Clarissa Pinkola Estes tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Clarissa Pinkola Estes Moterims: Bėgančios su vilkais + Išlaisvinti stiprią moterį" perkama kartu