0

KOMPLEKTAS. Dainelės VAIKAMS. Laiko neskaičiuoju + Giesmelė ant šalpusnio + Dainuoju tau, gimtine

  • Nuolaida knygai -82%
Internetu: 1,29 €
Knygyne: 6,87 €*
Sutaupote: 5.58 € (82%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

KOMPLEKTAS. Dainelės VAIKAMS. Laiko neskaičiuoju + Giesmelė ant šalpusnio + Dainuoju tau, gimtine

  • Leidėjas: Didakta
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS155

2020-05-31 1.29 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Dainavimas – viena populiariausių muzikavimo rūšių, turi didžiulę įtaką bendram vaiko ugdymui.

"Laiko neskaičiuoju. Dainelės vaikams"
Zenė Sadauskaitė, Vilma Švabauskienė

Šis poetės pedagogės Zenės Sadauskaitės ir vyr.muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės paruoštas leidinėlis padės lavinti vaikų muzikinius gebėjimus, pajusti muzikos grožį, mus supančią aplinką. Daug džiaugsmo vaikams suteiks dainelės, kurios skatina mylėti mamytę, tėvelį ir gamtą. Jų nuotaiką perteiks mažosios natelės, kurios vienur skamba tyliai, švelniai, kitur – garsiai ir džiaugsmingai.
"Laiko neskaičiuoju"- tai pirmoji muzikos mokytojos Vilmos Švabauskienės dainų knyga.
Tekstus šioms dainelėms sukūrė populiari vaikų poetė Zenė Sadauskaitė, turinti meno kūrėjos statusą. Ji yra išleidusi 43 knygeles, jos tekstais skamba virš 400 dainų.
Kiekvienas pedagogas, dirbantis muzikinio ugdymo srityje, galės pasinaudoti knygelėje „Laiko neskaičiuoju“ pateikta medžiaga, kūrybiškai ją pritaikydamas savo ugdytiniams.

"Giesmelė ant šalpusnio. Dainelės vaikams"
Irena Rastauskienė, Zenė Sadauskaitė

"Giesmelė ant šalpusnio" - nuotaikingos ir žaismingos dainelės skirtos 3–7 metų vaikams.
Dainelių stilistika ir forma nesudėtinga, jas lengva išmokti ir pritaikyti įvairioms progoms. Jei muzikos pedagogui muzikos kalba pasirodys per paprasta, harmonines funkcijas, tempo niuansus ir muzikos išraiškos priemones jis gali papildyti savo nuožiūra.
Vyr. muzikos mokytojos Irenos Rastauskienės ir vaikų poetės Zenės Sadauskaitės bendras darbas plečia vaikų muzikinio lavinimo erdves.

"Dainuoju tau, gimtine. Dainelės vaikams"
Danguolė Dubinienė, Gražina Jonušienė


Vilniaus lopšelio-darželio „Aušrelė“ meninio ugdymo pedagogė Gražina Jonušienė yra puiki ikimokyklinio amžiaus vaikų muzikos pedagogė, pasižyminti savo srities profesionalumu, kūrybiškumu, atvirumu naujovėms. Gražinos Jonušienės dainelės skirtos muzikos pedagogams, dirbantiems ikimokyklinio bei pradinio ugdymo įstaigose.
Leidinyje "Dainuoju tau, gimtine" rasite dainelių, kurios praturtins muzikos pedagogų repertuarą. Ypač laukiamos dainelės apie Vilnių, apie Lietuvą, jos padės ugdyti tautinę savimonę, meilę Tėvynei. Dainelių melodijos yra nesudėtingos, lengvai įsimenamos, atitinkančios vaikų amžiaus balsų diapazoną, aktualūs ir vaikams suprantami tekstai. Jos sukurs muzikinę nuotaiką, kad vaikai galėtų pilnavertiškai įsijungti į muzikinio užsiėmimo veiklą. Knygelėje yra įvairios tematikos dainelių, skirtų dainuoti įvairioms progoms, šventėse ir kasdieninėje veikloje. Džiugu, kad dauguma dainelių yra apie Vilnių, apie Lietuvą ir jos praeitį.
Gražinos Jonušienės knygelė „Dainuoju tau, gimtine“ – puiki galimybė papildyti repertuarą naujomis dainelėmis.
Pirmosios knygelės „Dainuoju tau, gimtine" tęsinys - „Skambėk, Lietuvėle!".

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu