⭐⭐⭐ Knygos su DEFEKTAIS! Nedideli trūkumai - ypač mažos kainos! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 AR 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)

5.0
(2 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-02-24 Nijolė

Kaip gaila, kad nebėra pirkti šios kompozitorės dainų knygelių :(


Šiuo metu neparduodama

2023-01-31 5.99 SoldOut

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)" aprašymas

"Dainuokime su "Do re mi fa" (su CD)"

Knygelėje "Dainuokime su "Do re mi fa" (su CD)" yra 12 dainų ikimokyklinio ir pradinio mokyklinio amžiaus vaikams.


Dainelės įvairios - linksmos, žaismingos, atspindinčios vaikų pasaulėžiūrą. Skirtos ugdyti ir lavinti įvairiems vaikų gebėjimams: artikuliacijai, dikcijai, harmoninei klausai, atminčiai. Taktų viršuje surašyti akordai. Vaikai, kurie pažįsta natas, galės akompanuoti sau ar kitiems pritardami pianinu ar gitara.

Galima mokytis dainelių net nepažįstant natų (iš klausos), nes prie rinkinio pridėtos dvi kompaktinės plokštelės, kuriose įrašytos ne tik fonogramos (karaokės versija), bet ir dainos su balsu. Įdainavo Vilniaus Broniaus Jonušo muzikos mokyklos popgrupės "DO RE MI FA" dainorėliai. "Dainuokime su "Do Re Mi Fa" 2 (su CD)"

Dainų rinkinys "Dainuokime su "Do Re Me Fa 2" nors iš dalies sumažins repertuaro 13-18 metų moksleiviams stygių, padės tobulinti jų dainavimo gebėjimus, lavinti muzikinę klausą.


Rinkinyje pateikta įvairaus pobūdžio, stiliaus (baladinės, kantri, rokenrolo), tempo, tematikos dainų pagal poetų M. Vainilaičio, J. Minelgos, A. Jonyno, J. Drazdausko, E. Šulinskienės, S. Nėries, Z. Sadauskaitės eiles. Šiame dainų rinkinyje yra ir paprastesnės melodinės struktūros, ir sudėtingesnių daugiabalsių dainų, artimų moksleivių pasaulėjautai.

Kiti taip pat domėjosi


2021-02-24

Kaip gaila, kad nebėra pirkti šios kompozitorės dainų knygelių :(

2018-12-09

Puikios dainos.

Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo skaitytojams įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)", Asta Niauronienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti, ar Asta Niauronienė su knyga "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Asta Niauronienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. Dainuokime su "Do Re Mi Fa", 1 ir 2 dalys (su CD)" perkama kartu