0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-09-30 12.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas" aprašymas

Detektyvų mėgėjai Džeką Frostą pažįsta iš kriminalinio serialo „Frosto prisilietimas“, kuriame pagrindinį vaidmenį atliko Davidas Jasonas.

Detektyvą Džeką Frostą sukūrė rašytojas R. D. Wingfieldas. Rašytojo mirtis 2007 m. nuliūdino visus, kurie mėgo knygų apie detektyvą Frostą seriją. Pora detektyvo Frosto gerbėjų nutarė tęsti R. D. Wingfieldo darbą - "leisti" detektyvui Frostui toliau tirti bylas. Dabar knygas apie Frostą rašo James Henry. James Henry yra dviejų rašytojų -  James Garbutt ir Henry Sutton - slapyvardis.

„James Henry įkvepia naujos gyvybės Džekui Frostui ir grąžina jį mums, o tai, manau, išties puiki duoklė mano tėvo ir jo darbo atminimui. Jis puikiai įvaldęs mano tėvo stilių, todėl nenuvils nei senų gerbėjų, nei naujų skaitytojų“.
Philipas Wingfieldas, R. D. Wingfieldo sūnus

"Seržantas Frostas"

Istorija knygoje „Seržantas Frostas“ vyksta 1981 metais. Didžioji Britanija patiria nuosmukį, o Airijos respublikonų armija (IRA) kaip niekad aktyvi. Tarsi to būtų negana, šalis išgyvena baisų pasiutligės protrūkį. Detektyvas seržantas Džekas Frostas dirba drauge su savo mentoriumi Bertu Viljamsu ir atidžiai iš jo mokosi. Tuo pat metu Frostui tenka tvarkytis su savo santuokos bėdomis – įtampą kelia jo ilgai trunkantis darbas ir nuolatiniai negrįžimai namo.
Kai iš persirengimo kabinos parduotuvėje dingsta dvylikametė mergaitė, o detektyvo Berto Viljamso nepavyksta rasti, vadovauti tyrimui paskiriamas detektyvas Frostas.

"Lemtingasis Frostas"

1982-ųjų gegužė. Britanija švenčia „Belgrano“ paskandinimą, per radiją skamba Džimio Savilio balsas, o į Dentono policijos skyrių atvyksta pirmasis juodaodis policininkas – kriminalistas seržantas Votersas, ką tik paskirtas iš Betnal Grino. Kol policininkai užsiėmę pasipylusių vietinių įsilaužimų tyrimais, pamiškėje, netoli bėgių, aptinkamas penkiolikmetės merginos Samatos Evans lavonas. Vėliau Dentono golfo aikštyne randamas negyvas penkiolikmetis vaikinas, jo vidaus organai pašalinti. Bylas tirti paskiriama kriminalistui seržantui Džekui Frostui, kuris mielai imasi tyrimo, kad tik pabėgtų nuo rūpesčių namuose. Kai pradingsta nužudyto vaikino sesuo, Frostas su Votersu iš visų jėgų stengiasi ją surasti… Kol dar ne per vėlu.

"Frosto rytas"

1982-ųjų lapkritis. Viena bjauriausių dienų kriminalisto seržanto Džeko Frosto gyvenime.
Palaidojęs savo žmoną Merę jis turi ištverti gedulingus pietus, kuriuose dalyvauja visa Dentono grietinėlė. Čia nėra tik kriminalistės konsteblės Sju Klark – ji iškviečiama į ūkininko laukus, kur buvo rasta žmogaus koja. Netikėtai reikalai subjūra dar labiau – pašaunamas vietos verslininkas ir dingsta vertingas paveikslas. Tą pačią savaitę randamas keistomis aplinkybėmis mirusio dviratininko lavonas. Bylas tirti imasi Džekas Frostas ir netrukus nutinka tai, ko jis visai nesitiki...

"Frosto vidurnaktis"

1983 metų rugpjūtis. Dentono miestelis ruošiasi detektyvo seržanto Voterso ir Kim Mails vestuvėms. Likus vos savaitei iki vedybų bažnyčios kieme randamas nužudytos jaunos moters kūnas ir idiliška vestuvių erdvė tampa nusikaltimo vieta. Bažnyčia uždaroma tyrimui.
Detektyvas inspektorius Džekas Frostas pastaruosius tris mėnesius buvo likęs be namų. Po to, kai jo žmonos šeima pardavė jų santuokoje įsigytą namą, Frostas gyveno pas detektyvę Sju Klark. Tačiau ji turi rūpinti kūdikiu, o be to, netrukus turi atvykti jos mama. Taigi Frostui teks ieškoti vietos kitur. Tačiau kaip vyriausias Voterso pabrolys, Frostas pirmiausia turi išsiaiškinti bažnyčios kieme nužudytos merginos paslaptį. Ar pavyks jam pamiršti asmenines problemas ir vėl būti detektyvu bei dirbti taip, kaip iš jo ir tikimasi? Kaip ten bebūtų, knygoje „Frosto vidurnaktis“ paaiškės, kad rugpjūtis Dentone pasitaikė itin nevykęs.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas", kurią skaitytojams dovanoja James Henry. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar James Henry su knyga "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė James Henry. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Detektyvas FROSTAS: Frosto vidurnaktis + Frosto rytas + Seržantas Frostas + Lemtingasis Frostas" perkama kartu