0

KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA

Šiuo metu neparduodama

Apsilankykite!
DIDYSIS KNYGŲ IŠPARDAVIMAS
Daugybė knygų 30-80% pigiau
Informacija

KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA

  • Leidėjas: FNS Group
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS242

Šiuo metu neparduodama

Knygos "KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA" aprašymas

Agata Kristi - geriausia visų laikų detektyvų rašytoja, nes pagal parduotų knygų skaičių ji nusileidžia tik Biblijai ir Šekspyrui. Ir įspūdingų ūsų savininkas Erkiulis Puaro - visame pasaulyje žinomas ekscentriškas ir rafinuotas belgas seklys, kuris išmokė pasaulį judinti pilkąsias smegenų ląsteles.

DOVANA - rašytojos Džeimso H. Čeizo detetyvinis romanas "Jokių orchidėjų mis Blendiš". Džeimsas H. Čeizas, kurio tikroji pavardė René Lodge Brabazon Raymond - vienas garsiausių britų detektyvų rašytojų.

Šiame komplekte - 3 Agatos Kristi romanai:

"Herkulio žygiai"

Erkiulis Puaro savo išvaizda vargiai priminė antikinį graikų herojų. Vis dėlto – nusprendė detektyvas – jam, kaip ir Herkuliui, teko atsakomybė išvaduoti visuomenę nuo pačių nemaloniausių monstrų. Taigi prieš išeidamas į pensiją Puaro pasiryžo imtis dar dvylikos bylų: jo paties sau paskirtų „darbų“. Kiekvieną iš jų galima įtraukti į kriminologijos metraštį kaip herojišką dedukcijos žygdarbį.

"Žmogžudystė Mesopotamijoje"

Eimi Leteren suvokia, kad archeologinių kasinėjimų metu Irake gali nutikti kažkas siaubinga; kažkas susiję su “mieląja Luiza”, žymaus archeologo žmona.Po keletos dienų šalia kasinėjimų vietos turi pravažiuoti Erkiulis Puaro. Tačiau, Luizą kankinant siaubingoms haliucinacijoms, o įtampai tarp archeologų pasiekus beveik nebepakeliamą ribą, Puaro atvykimas gali būti šiek tiek pavėluotas…

"Kortos ant stalo"

Misteris Šaitana garsėja kaip šaunių vakarėlių rengėjas. Tačiau jis taipogi yra žmogus, kurio visi šiek tiek prisibijo.Todėl, kai jis Erkiuliui Puaro pasigyrė į žmogžudystę žvelgiantis kaip į tam tikrą meną, detektyvas šiek tiek abejoja, prieš priimdamas pakvietimą susipažinti su Šaitanos „privačia kolekcija“.Ir iš tiesų vakarėlis, prasidėjęs kaip įdomi bridžo partija, galiausiai virsta labai pavojingu žaidimu...

DOVANA - Džeimso Čeizo detetyvinis romanas.

"Jokių orchidėjų mis Blendiš"

Jokių orchidėjų mis Blendiš“ - intriguojantis pasakojimas apie tai, kaip du netikšos nusikaltėliai dėl išpirkos pagrobia nekaltą turtingą įpėdinę. Ji atitenka dar didesniam sukčiui, tokiam Slimui Grisomui. Jo ketinimai anaiptol nėra garbingi, tačiau pamačiusi, kokie degeneratai yra kiti Grisomų gaujos nariai, mis Blendiš pajunta silpnybę bosui...

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Klasikiniai detektyvai ir trileriai

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA, kurią skaitytojams dovanoja Agatha Christie. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Agatha Christie su knyga KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Agatha Christie. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA palikti ir jūs.

 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Agatos Kristi DETEKTYVŲ komplektas (3 romanai) + DOVANA" perkama kartu