0

KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi

  • Nuolaida knygai -79%
Kaina internetu: 4,99 €
Kaina knygyne: 22,98 €*
Sutaupote: 17.99 € (79%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi

  • Leidėjas: Didakta
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS89

2020-10-31 4.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi" aprašymas

"Dievų saulėlydis"

Drąsiausias Ericho fon Denikeno kūrinys "Dievų saulėlydis"!


Knygoje remdamasis nenuneigiamais daiktiniais įrodymais, senovės rašytiniais šaltiniais autorius teigia, kad senovėje Žemę lankė ateiviai iš kosmoso. Dauguma mūsų bandys paneigti tai, kad dievai – nežemiškieji ateiviai – praeityje lankė mus, skraidė moderniais aparatais, padėjo statyti ar pastatė piramides, darė genetinius eksperimentus su žmonėmis...


Bolivijos Anduose – 4000 metrų aukštyje virš jūros lygio – stūkso Puma Punku, senovinio miesto griuvėsiai. Jo niekaip negalėjo pastatyti čia gyvenantys akmens amžiaus žmonės. „Čia yra kažkas tikrai dangiška“, – rašo Erichas fon Denikenas.


„Dievų saulėlydyje“ tiksliai pagrindžiu dokumentais, kas gniaužė kvapą pirmiesiems lankytojams, maždaug prieš 400 metų žvelgusiems į šiuos didžiulius luitus. Parodau, ką archeologai atrado prieš kelis šimtus metų ir kiek daug per tą laiką buvo suniokota. Tyčia.“

„Taip pat įrodau, kad Puma Punku pastatė ne akmens amžiaus žmonės.“

„Vadinamieji dievai – nežemiškieji ateiviai – tikrai vėl grįš. Mūsų laukia milžiniškas sukrėtimas.“

„Tačiau kiekvienas net ir neišmanėlis žino, kad tarp-žvaigždinės kelionės yra paprasčiausiai neįveikiamos dėl milžiniškų atstumų. Be to, nežemiškieji ateiviai niekada nebuvo į mus panašūs.“

„Ką gi, brangūs skaitytojai, aš griaunu tokį išankstinį nusistatymą. Sistemingai. Po truputį.“

Erichas fon Denikenas "Dievų saulėlydis""Istorija neteisi"

Bestselerių autorius Erichas fon Denikenas vėl demonstruoja savo nuojautą atskleisdamas tiesas, kurių nepastebėjo jo amžininkai. Atidžiai išnagrinėjęs šimtus senovinių, iš pažiūros nesusijusių tekstų, dabar pasiryžęs teigti, kad žmonijos istorija yra visiškai ne tokia, kaip skelbia pasaulio religijos. Ir jis turi įrodymų!


Knygoje „Istorija neteisi“ Denikenas atidžiau pažvelgia į paslaptingą Voiničiaus rankraštį, kurio niekaip nepavyko iššifruoti nuo pat jo radimo laikų, ir skelbia netikėtas įžvalgas apie tokią pat neįtikimą Enocho knygą. Autorius taip pat atskleidžia stulbinamą istoriją apie Ekvadore dingusį požeminį labirintą, kuriame, kaip teigiama, buvo saugomi tūkstančiai auksinių plokštelių. Jis pateikia įrodymų, kad metalinių plokštelių biblioteka yra susijusi ne tik su Enocho knyga, bet ir su mormonais, kurie dešimtmečius jos ieškojo būdami įsitikinę, kad tose plokštelėse užrašyta jų protėvių istorija.

O ką kalbėti apie paslaptingas linijas Naskos dykumoje, kurios žiūrint iš aukštai primena lėktuvų nusileidimo takus? Archeologai tvirtina, kad tai senoviniai procesijų maršrutai. „Susimąstykite!“ – šaukia Denikenas, atskleidęs duomenis, kurių archeologai net neketino tikrinti.


„Istorija neteisi“ meta iššūkį jūsų intelektui... ir galbūt kai kuriems seniems įsitikinimams. Tai geriausia iš parašytų per daugelį metų Denikeno knygų!


Autorius skaito paskaitas visame pasaulyje. Jis gyvena Šveicarijoje.


Iš anglų kalbos vertė Donatas Masilionis

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Mokslo populiarinimo knygos

Erich von Daniken parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Erich von Daniken tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažniausiai su "KOMPLEKTAS. Dievų saulėlydis + Istorija neteisi" perkama kartu