0

KOMPLEKTAS. Puiki dovana ŠEŠIOLIKMETEI: Lookbook + Kaip būti įdomiai

  • Nuolaida knygai -71%
Internetu: 7,99 €
Knygyne: 27,48 €*
Sutaupote: 19.49 € (71%)
  • Pristatysime: per 3-6 darbo dienas*
Informacija

KOMPLEKTAS. Puiki dovana ŠEŠIOLIKMETEI: Lookbook + Kaip būti įdomiai

  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS310

2020-04-30 7.99 InStock
Į krepšelį
Aprašymas

Stilingas (abi knygos - juodais viršeliais) komplektas skirtas 15-17 metų paauglėms.

Šiame komplekte dvi knygos:

  • "Lookbook. Stiliaus knyga merginoms" -- spalvingas pradžiamokslis jaunoms panelėms, kurios ieško savo stiliaus, domisi mada ir jos užkulisiais.

  • "Manifestas, kaip būti įdomiai"- šmaikšti ir romantiška istorija (romanas) apie Bri bandymą įsiskverbti į klasės populiariųjų gretas, pelnyti meilę to, kurį mylėti draudžiama, ir... kas iš to išėjo.

"Lookbook. Stiliaus knyga merginoms"

Spalvingas pradžiamokslis visoms merginoms, kurios ieško savo stiliaus, domisi mada ir jos užkulisiais.

* Svarbiausi mados istorijos įvykiai.
* Žymiausi dizaineriai, legendiniai drabužiai ir interviu su mados profesijų atstovais – viskas, ką privalai žinoti apie svaiginantį mados pasaulį ir jame dirbančius žmones.
* Medžiagos, svarbiausi rūbai ir aksesuarai bei jų deriniai, kuriais visada galima pasikliauti, kad atrodytum stilingai.
* Auksinės taisyklės ir patarimai, kaip patobulinti ir suformuoti savitą stilių, neatsiliekant nuo mados!
* Smagūs stiliaus testai ir puslapiai užrašams, kuriuose galėsi rašyti pastabas apie madą ir savo svajones!

Maud Gabrielson yra tarptautinio mados žurnalo "Grazia" mados žurnalistė, savo karjerą pradėjusi nuo garsaus Elle.fr tinklaraščio. Kiekvieną savaitę ji atskleidžia naujausias stiliaus tendencijas ir aprašo mados pasaulio įvykius!
Alix de Moussac – iliustratorė ir stilistė, pirmuosius karjeros žingsnius žengė prestižiniuose mados namuose bei žurnaluose, tokiuose kaip "Vogue". Prieš dešimt metų ji sukūrė apatinio trikotažo prekės ženklą "La Nouvelle", jis iki šiol labai populiarus ir vertinamas ne tik Prancūzijoje, bet ir už jos ribų.

"Manifestas, kaip būti įdomiai"

Ar kada norėjai būti populiariausia mokykloje? Kad tau einant visi atsisuktų, kad su tavimi norėtų draugauti, o gražiausias mokyklos vaikinas prieitų ir paklaustų, ką veiki šįvakar? Kad tos išpuikusios, visą mokyklą valdančios kalės nustotų šaipytis ir pažaliuotų iš pavydo, išvydusios tavo nuostabius batus?
Jei taip, ši knyga – tau.

O jei realybė visai kitokia? Niekas tavęs nesupranta, tėvams nerūpi, kas darosi tavo galvoje, populiariųjų šutvė tyčiojasi, o tavo vienintelis draugas – moksliukas, kaip ir tu pati. Bet juk tau tai nesvarbu. Tau nusispjauti, kaip atrodai ir ką visi apie tave galvoja. Svarbu ištverti mokyklos pragarą, o paskui jau visi sužinos, kokia tu geniali.
Jei taip, ši knyga – tau.

Taip galvojo ir Bri. Kol vieną kartą nusprendė: gana! Ji visiems parodys. Taps įdomi! Juk ji protinga ir apie gyvenimą supranta daug daugiau nei visos tos kvaišos. Ji pradės rašyti internetinį dienoraštį – „Manifestą, kaip būti įdomiai“. Žingsnis po žingsnio įgyvendins šešias taisykles, kurios padės įsiskverbti į populiariųjų gretas ir pelnyti meilę to, kurį mylėti draudžiama.

Ar Bri pavyks pasiekti tai, ko trokšta? O gal šis sumanymas – didžiausia jos klaida? Kad ir kaip viskas pasisuktų, suprask: nėra nieko nepataisoma. Ir dar: tu ne viena. Kaip ir Bri.

Holy Bourne (Holi Born) – britų rašytoja, žurnalistė. Ji dirbo portalo TheSite.org patarimų skilties jaunimui redaktore, taigi tikrai žino, kas labiausiai rūpi jauniems žmonėms, ir gali jiems padėti.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu