BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ BLITZ! ⚡ Ypatingos knygų kainos RIBOTĄ LAIKĄ! Naršykite čia >>>

0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)

Šiuo metu neparduodama

2022-09-30 4.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)" aprašymas

Ieškote pašėlusių nuotykių ir patrakusių veikėjų!? Šiame KOMPLEKTE kaip tik tai ir rasite!

„Angry Birds. Komiksai. Vieno lizdo paukščiai“ - šauniausia sparnuočių kompanija ir jų išties nepakartojami nuotykiai.

„Čipas“ - knyga, kurią H. Ch Anderseno apdovanojimo komisija siūlo perskaityti viso pasaulio vaikams.

„Mažasis Baltas“ (knyga su defektais) - lietuvių vaikų rašytojo Raimondas J. Nabus istorija, kuri išsirutulioja iki tokių nuotykių, kokius sunku būtų įsivaizduoti realybėje.Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)", kurį pristato Franz Hohler, Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Franz Hohler, Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Tegu NUOTYKIAI prasideda!.. (3 knygos 6-11 metų vaikams)" perkama kartu