Leidyklų "Terra publica" ir "Debesų ganyklos" knygos už ypač gerą kainą! Naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)

Kaina: 3,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje
2022-06-30 3.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)" aprašymas

Galimi minimalūs knygų defektai (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

„Mažasis Baltas“

„Brunas. Berniukas, kuris išmoko skristi“

„Lapiukas Vasaris. Sausainio kerštas“Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 6-8 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)", kurį pristato Nadia Terranova, Raimondas J. Nabus. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Nadia Terranova, Raimondas J. Nabus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Dvi LINKSMOS ir viena LIŪDNA istorija (3 knygos 5-7 metų vaikams) (knygos su defektais)" perkama kartu