0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"

Kaina internetu: 12,49 €
Kaina knygyne: 16,68 €*
Sutaupote: 4.19 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2021-11-30 12.49 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"" aprašymas

„Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė“

Vieno žymiausių šiuolaikinių lietuvių dramaturgų Mariaus Ivaškevičiaus pjesė „Madagaskaras“ gerai pažįstama ne tik skaitytojams, bet ir Lietuvos bei užsienio žiūrovams – iš Vilniaus mažojo teatro spektaklio, jau spėjusio tapti klasika.

Pagrindinio herojaus Kazimiero Pokšto prototipas Kazys Pakštas – viena unikaliausių praėjusio šimtmečio Lietuvos istorijos asmenybių.  Jo idėja perkelti Lietuvą į Afriką suviliojo režisierių Rimą Tuminą, kuris ir paskatino dramaturgą imtis šios temos. Svarbiausi pjesės bruožai – intriguojantis siužetas, išmoningos situacijos, XX a. pradžios leksikos pavyzdžiu „išrasta“ kalba, autoironiškas ir šmaikštus pačių lietuvių požiūris į save ir pasaulį.

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas ją premijavo kaip kūrybiškiausią 2004-ųjų metų knygą."Išvarymas: vieno obuolio kronika"

Mariaus Ivaškevičiaus pjesė "Išvarymas", pasakojanti apie lietuvių ir kitų imigrantų tapatybės paieškas Londone, sukurta autoriaus šiame mieste rinktų autentiškų istorijų pagrindu. Pagal ją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre 2011-ųjų pabaigoje pastatytas to paties pavadinimo režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis iškart po premjeros buvo tituluotas didžiausiu pastarojo dešimtmečio teatro įvykiu.


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas""

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių eilėraščiai ir dramos

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"", kurią skaitytojams dovanoja Marius Ivaškevičius. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Marius Ivaškevičius su knyga "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Marius Ivaškevičius. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"" perkama kartu