0
KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"
12.49 InStock

KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"

  • Nuolaida knygai -26%
Internetu: 12,49 €
Knygyne: 16,68 €*
Sutaupote: 4.19 € (26%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Turime sandėlyje
Informacija

KOMPLEKTAS. Dvi Mariaus Ivaškevičiaus kultinės pjesės: "Madagaskaras" ir "Išvarymas"

  • Leidėjas: Apostrofa
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS264

12.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

„Madagaskaras: trijų veiksmų pjesė“

Vieno žymiausių šiuolaikinių lietuvių dramaturgų Mariaus Ivaškevičiaus pjesė „Madagaskaras“ gerai pažįstama ne tik skaitytojams, bet ir Lietuvos bei užsienio žiūrovams – iš Vilniaus mažojo teatro spektaklio, jau spėjusio tapti klasika.

Pagrindinio herojaus Kazimiero Pokšto prototipas Kazys Pakštas – viena unikaliausių praėjusio šimtmečio Lietuvos istorijos asmenybių.  Jo idėja perkelti Lietuvą į Afriką suviliojo režisierių Rimą Tuminą, kuris ir paskatino dramaturgą imtis šios temos. Svarbiausi pjesės bruožai – intriguojantis siužetas, išmoningos situacijos, XX a. pradžios leksikos pavyzdžiu „išrasta“ kalba, autoironiškas ir šmaikštus pačių lietuvių požiūris į save ir pasaulį.

Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas ją premijavo kaip kūrybiškiausią 2004-ųjų metų knygą."Išvarymas: vieno obuolio kronika"

Mariaus Ivaškevičiaus pjesė "Išvarymas", pasakojanti apie lietuvių ir kitų imigrantų tapatybės paieškas Londone, sukurta autoriaus šiame mieste rinktų autentiškų istorijų pagrindu. Pagal ją Lietuvos nacionaliniame dramos teatre 2011-ųjų pabaigoje pastatytas to paties pavadinimo režisieriaus Oskaro Koršunovo spektaklis iškart po premjeros buvo tituluotas didžiausiu pastarojo dešimtmečio teatro įvykiu.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu