0

NEMOKAMAS PRISTATYMAS Į PAŠTOMATUS NUO 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)

Kaina: 2,69 €
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-09-30 2.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)" aprašymas

Galimas knygos brokas (gali būti likusi žymė nuo anksčiau ant knygos nugarėlės užklijuotos kainos, pageltę kai kurių knygų puslapiai, gali būti susilankstęs, subraižytas arba įplyšęs knygos viršelis).

Poeto, nacionalinės premijos laureato Kęstučio Navako nesudėtingas linksmas tekstas apie skirtumus, kitoniškumą ir mokėjimą gyventi drauge nesipykstant.

Žaismingos dailininkės Marijos Smirnovaitės iliustracijos puikiai papildo mažiesiems skaitytojams skirtą tekstą apie draugystę ir toleranciją.

Komplekte dvi knygutės.

„Udo ir Dra niekaip nesusikalba“

„Ži ir Be stebi saulėlydžius“Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Skaitome kartu su vaiku

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)", kurį pristato Kęstutis Navakas. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Kęstutis Navakas. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. DVI PASAKAITĖS. Udo ir Dra niekaip nesusikalba + Ži ir Be stebi saulėlydžius (knygos su defektais)" perkama kartu