-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: LIEPOS

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė

Kaina: 29,69 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-07-31 29.69 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė" aprašymas

„Echo labirintus“ parašė Svetlana Martynčik bendradarbiaudama su Igoriu Stiopinu ir išleido Makso Frajaus pseudonimu. Tai knygos paaugliams, kurios gali būti priskiriamos miesto fantasy arba fantastinio detektyvo žanrui.

Makso nuotykiai Echo labirintuose patiks tiems, kieno fantazija dar sparnuota, humoro jausmas jau išlavėjęs, o širdis nuo gimimo atvira stebuklams.

Šiame komplekte 2, 3 ir 4 „Echo labirintų“ serijos knygos:

Echo labirintai 2. Amžinybės glėbyje

Echo labirintai 3. Paprasti stebuklingi daiktai

Echo labirintai 4. Tamsioji pusėKiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Fantastikos, fantasy knygos paaugliams, jaunimui

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė", kurį pristato Maksas Frajus. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Maksas Frajus. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. ECHO LABIRINTAI 1. Amžinybės glėbyje + Paprasti stebuklingi daiktai + Tamsioji pusė" perkama kartu