0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli

  • Nuolaida knygai -78%
Kaina internetu: 7,79 €
Kaina knygyne: 34,18 €*
Sutaupote: 26.39 € (78%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli


2021-05-31 7.79 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli" aprašymas

Pabudęs vyras paklausė:
- Ką čia veikia Laukinis Šuo?
- Jo vardas jau nebe Laukinis Šuo, o Pirmasis Draugas, nes jis per amžius liks mūsą draugu, - atsakė moteris. - Eidamas medžioti pasiimk jį kartu.

Rudyard Kipling, „Šiaip pasakos“

Dvi knygos šunų mylėtojams:

"Ką šunys galvoja? Knyga apie tai ką jie uodžia, mato, žino ir supranta"

"Kaip šunys mus myli. Neuromokslininkas atskleidžia šuns smegenų paslaptis"Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos apie naminius gyvūnus

Alexandra Horowitz, Gregory Berns parengė įdomią ir tikrai naudingą knygą KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli, kurią įsigyti internetu greita ir paprasta. Vos keli mygtuko spustelėjimai, operatyvus pristatymas ir, greičiausiai, jau kitą dieną galėsite mėgautis motyvuojančiu kūriniu. 

Šiuolaikiniame pasaulyje knygas pirkti itin lengva. Online knygyne pirkėjų visada laukia išsami ledinio informacijos santrauka, kurioje pateikiame knygos KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli aprašymą, nurodome autorių, kūrinio vertėją, puslapių skaičių ar literatūrinį žanrą. Viena ko negalime – atskleisti visų turinio detalių ar perskaityti knygos KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli už jus. Tačiau visada pasiūlysime geras knygų kainas, karštas leidyklų akcijas ir nuolaidas, kurių dėka naudingus kūrinius įsigysite pigiau. 

Perskaitėte knygą KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli? Kviečiame interneto knygyne palikti savo nuomonę, Alexandra Horowitz, Gregory Berns tikrai to vertas. Skaitytojų atsiliepimai, kuriuos rasite šalia daugelio knygų aprašymų, padeda rinktis ir apsispręsti kitiems pirkėjams. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Geriausias žmogaus draugas - ŠUO. Ką šunys galvoja + Kaip šunys mus myli" perkama kartu