0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris

Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas

Šiuo metu neparduodama

2021-10-31 13.99 SoldOut

Knygos "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris" aprašymas

"Gero maisto dienoraštis. Žiema"

Knyga "Gero maisto dienoraštis. Žiema" skiriama visiems, norintiems šaltuoju metų laiku maitintis sveikiau. Joje rasite gardžių sezoninių daržovių, žuvų receptų, skirtų adventui ir Kūčioms, skanių ir naudingų mėsos patiekalų, saldumynų receptų Kalėdoms ir Naujųjų metų šventei ir aibę skanumynų be cukraus receptų, tinkančių Kalėdų dovanų gamybai.

Vasario skyriuje visas kalnas be kvietinių miltų kepamų blynų ir blynelių receptų, skirtų Užgavėnėms.

Knygų serija "Gero maisto dienoraštis" sugulė į keturias, skirtingiems metų laikams skirtas knygas. Tai dienoraščio forma parašytos kulinarinės knygos, kiekvienai metų dienai jose rasite po vieną ne tik skanų, bet ir sveiką receptą. Iš viso dienoraštyje 365 receptai, tiek pat, kiek metuose dienų.

Po kiekvienu receptu skaitykite dietistės komentarą, kuris patvirtins patiekalo naudingumą. Receptai labai paprastai, lengvai ir greitai pagaminami, po jais tokie ženkleliai: "Be cukraus", "Be glitimo", "Be laktozės"."Gero maisto dienoraštis. Pavasaris"

"Gero maisto dienoraštis. Pavasaris" tai antroji knygų serijos "Gero maisto dienoraštis" knyga (pirmoji "Gero maisto dienoraštis. Žiema" buvo skirta žiemos sezonui). Ji turėtų patikti tiems, kurie pavasarį nori maitintis natūraliai sveikiau.

Knygoje rasite gardžių sezoninių patiekalų su valgomais daigais, laukinėmis dilgėlėmis, pavasariniais ridikėliais, smidrais, rabarbarais receptų. Joje daug dėmesio skiriama sveikiau paruoštoms velykinėms vaišėms: lengviems kiaušinių ir mėsos patiekalams, šventiniams saldumynams be kvietinių miltų ir cukraus.

Knygų serija "Gero maisto dienoraštis" sugulė į keturias, skirtingiems metų laikams skirtas knygas. Tai dienoraščio forma parašytos kulinarinės knygos, kiekvienai metų dienai jose rasite po vieną ne tik skanų, bet ir sveiką receptą. Iš viso dienoraštyje 365 receptai, tiek pat, kiek metuose dienų.

Po kiekvienu receptu skaitykite dietistės komentarą, kuris patvirtins patiekalo naudingumą. Receptai labai paprastai, lengvai ir greitai pagaminami, po jais tokie ženkleliai: "Be cukraus", "Be glitimo", "Be laktozės".

Visos "Gero maisto dienoraštis" knygos:


Pirmoji knyga - "Gero maisto dienoraštis. Žiema"
Antroji knyga - "Gero maisto dienoraštis. Pavasaris"
Trečioji knyga - "Gero maisto dienoraštis. Vasara"
Ketvirtoji knyga -"Gero maisto dienoraštis. Ruduo"
Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris", kurią skaitytojams dovanoja Renata Ničajienė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Renata Ničajienė su knyga "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris" jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris" patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Renata Ničajienė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris" palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Gero maisto dienoraštis. Žiema + Pavasaris" perkama kartu