⭐⭐⭐ MAŽŲ KAINŲ DIENOS! Ypatingi pasiūlymai visą savaitę! Naršykite čia >>>

0

Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 15 ar 20 €

Pirkėjų atsiliepimai

KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)

Kaina: 8,99 €
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2023-03-31 8.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)" aprašymas

"Gyvatė ir driežas"

Susipažinkite su dviem dykumos gyventojais – gyvate ir driežu. Penkiolikoje trumpų apsakymų autorė Joy Cowley pasakoja apie jų nuotykius, ginčus, emocijas ir verslo planą, kuris leistų atskleisti geriausius abiejų talentus. „Gyvatė ir driežas“ – vaikams skirtas alegorinis pasakojimas, kuriame dviejų dykumos gyventojų istorijos moko svarbiausių žmogiškų vertybių. Vaizduotę žadina įsimintinos Gavin Bishop iliustracijos, kurios fiksuoja naujųjų draugų kartu leidžiamą laiką.

Gyvatės ir driežo charakteriai – skirtingi, tačiau puikiai papildo vienas kitą. Gyvatė šiek tiek egocentriška, ji vertina eleganciją ir ramybę. Driežas – nenustygstantis vietoje ir gyvybingas nenuorama. Jų būdo skirtumai kuria pasakaičių įtampą, o ginčai palaiko pasakojamų istorijų siužeto gyvybingumą. Gyvatė dažnai bando išsaugoti pusiausvyrą tarp savo instinktų ir deramo elgesio – pavyzdžiui, ji pripažįsta, kad kadaise suvalgė vieną iš 97 driežo giminaičių. Bet čia pat primena, kad jis buvo visai gardus.

Knygelę „Gyvatė ir driežas“ papildančios spalvingos iliustracijos sustiprina įstorijų įspūdį. Ryškių spalvų dykumos paveikslėliai suteikia vaikams galimybę nukeliauti į tolimą pasaulį, kur du draugai padėdami vienas kitam ir retkarčiais besiginčydami leidžia dienas, kupinas neįprastų nuotykių.

Penkiolika lengvai skaitomų, įtraukiančių ir pamokančių istorijų – puikus pasirinkimas skaitantiems vaikams, įsiilgusiems įtraukiančių istorijų laisvalaikiui arba prieš miegą. Šios iliustruotos pasakos prikaustys dėmesį, prie jų norisi sugrįžti vėl ir vėl.

"Draugai – Gyvatė ir Driežas"

Gyvatė ir Driežas gana skirtingo būdo. Gyvatė rami, Driežas guvesnis. Jų skanėstai, ir pomėgiai kitokie. Gyvatė mėgsta pasakoti legendas apie savo motiną, o Driežas, kaip ir devyniasdešimt septyni jo broliai ir seserys, savo motinos nė neprisimena. Skirtybių daug, yra dėl ko ginčytis ir bartis. O skaitytojui – daugybė progų pasijuokti.

Gyvatė gali tik šliaužti, o Driežas – ropoti arba repežioti. Bet... juk, kai labai nori pabūti kartu, galima eiti pasišliaupežioti!.. Draugystė randa išeitį, draugystė viską nugali. O juo labiau – meilė.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Grožinė užsienio autorių literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)", kurį pristato Gavin Bishop, Joy Cowley. Siūlome ne tik išsamų "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Gavin Bishop, Joy Cowley. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KNYGŲ RINKINYS. 7-10 metų vaikams apie DRAUGYSTĘ. Gyvatė ir Driežas (2 knygos)" perkama kartu