-10% NUOLAIDOS KODAS VISKAM: SKAITAUKNYGA
Knygų išpardavimas: naršykite čia >>>

0

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko

Kaina: 28,99 €
NEMOKAMAS PRISTATYMAS Lietuvoje
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

2022-06-30 28.99 InStock
Į krepšelį

Knygos "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko" aprašymas

Šveicarų rašytojos Johannos Spyri (1827–1901) „Heida“ – iki šiol aktuali literatūros vaikams klasika bei vienas žinomiausių šveicarų kūrinių.

Įkvepianti ir šilta istorija apie mergaitę, gyvenančią aukštai kalnuose kartu su atsiskyrėliu seneliu, tinkamiausia 9–12 m. amžiaus savarankiškai skaitantiems vaikams arba skaitymui garsiai kartu su visa šeima – skaitoma garsiai Heidos istorija patiks ir mažiesiems, ir suaugusiesiems.

„Heida 1. Heidos mokslo ir kelionių metai“

Heidai buvo gera kaip dar niekad gyvenime. Ji gerte gėrė į save auksinę ryto šviesą, gryną orą, švelnų gėlių kvapsnį ir tetroško vieno – likti čia visados. Taip prabėgo nemažai laiko, Heida tiek dažnai ir taip ilgai žvelgė į aukštus kalnus, kad ėmė rodytis, jog jie įgavo veidus ir dabar žvelgia žemyn į mergaitę kaip geri draugai.

Ar kada teko sutikti žmogų, kuris tiesiog spinduliuotų gyvenimo džiaugsmu ir gebėtų savo energija ir puikia nuotaika užkrėsti visus aplinkinius? Heida – būtent tokia mergaitė, su ja viskas smagiau.

Užlipkite kartu su Heida į aukštus Šveicarijos kalnus ir grožėkitės nuostabiais slėniais bei įspūdingais saulėlydžiais, žaiskite su kaimo vaikais ir po pievas straksinčiomis ožkelėmis, lankykitės didžiuliame mieste ir susipažinkite su naujais žmonėmis. Keliaukite visur kartu su linksmuole Heida ir pamatysite, kaip dienos darosi vis smagesnės ir giedresnės.

„Heida 2. Heidai praverčia, ko išmoko“

Heida žvalgėsi į visas puses. Linksmai linguojančios gėlės, mėlynas dangus, džiugi saulės šviesa, ore smagiai sklandantis paukštis – viskas taip gražu, taip gražu! Heidos akys spindėjo palaima.

Heidos pasaulis – pilnas paprasto kasdienybės grožio. Ji gyvena kartu su mylimu seneliu, kasnakt miega šieno lovelėje ir kasryt atsigėrusi šviežio pieno keliauja į kalnų pievas ganyti ožkų drauge su piemeniu Pėteriu, o grįžusi skaito giesmes jo močiutei, kuri jau per prastai mato, kad galėtų skaityti pati. Ir dar Heida labai labai laukia, kada pas ją atvyks pasisvečiuoti Klara – ligota mergaitė, su kuria susidraugavo viešėdama Frankfurte.

Viskas, ko imasi Heida, atneša daug džiaugsmo ir jai, ir visiems aplinkiniams. Užkrečianti mergaitės energija ir begalinis noras padėti suteiks šilumos bei vilties tiek brangiems Heidai žmonėms, tiek šios knygos skaitytojams.

„Heida“ paskatins pažinti ir domėtis žmogaus vidiniu pasauliu, patikėti, kad energija, gerumas ir gebėjimas džiaugtis suminkština net atšiauriausių žmonių širdis, o vidinė laisvė yra svarbiau už socialinius stereotipus.Kiti taip pat domėjosi


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko"

Tik registruoti vartotojai gali rašyti apžvalgas. Kviečiame, prisijungti arba užsiregistruoti

Žanras: Klasikinė literatūra 9-12 metų vaikams

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko", kurį pristato Johanna Spyri. Siūlome ne tik išsamų "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko" aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Johanna Spyri. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko". Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko" dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. HEIDA. Heidos mokslo ir kelionių metai + Heidai praverčia, ko išmoko" perkama kartu