0

Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

Pirkėjų atsiliepimai

KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia

5.0
(1 įvertinimai) Įvertinkite
Šiuo metu neparduodama

Įrašykite savo el. paštą ir informuosime, kai prekę turėsime


Apsilankykite!
Populiariausios knygos
Naujos knygos
Knygų išpardavimas
2021-03-18 Agnė

Man labai, labai patiko. Nors knyga yra labiau apie paauglių meilę ir juos iš tinkančias problemas, bet skaičiau negalėdama sustoti būdama 35 metų. Labai įtraukianti ir lengvai skaitoma.

KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia


Šiuo metu neparduodama

2021-06-30 4.99 SoldOut
Knygos "KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia" aprašymas

Trijų knygų KOMPLEKTAS - britų mados ir grožio vaizdo įrašų tinklaraštininkės Zoe Sugg, žinomos kaip Zoella pirmoji knyga - "Girl Online". Knygą sudaro trys dalys.

"Girl online. Interneto Mergaitė"

Penė turi paslaptį.
Prisidengusi Interneto Mergaitės slapyvardžiu, ji savo tinklaraštyje išlieja jausmus: draugystės, vaikinai, mokykla, kvaištelėjusi šeimynėlė ir keisti panikos priepuoliai, kurie vis dažniau įstumia į nemalonias situacijas.
Ir štai, kai atrodo, kad visas pasaulis (t. y. kokie trys šimtai žmonių) pamato Penės gėdingiausią vaizdo įrašą, pasitaiko puiki galimybė nuo visų pasislėpti.
Kelionė į Niujorką per Kalėdas leidžia šiek tiek pamiršti gimtajame Braitone ištikusią nesėkmę, be to, ji susipažįsta su žavingu tarsi roko dievukas amerikiečiu Nojumi. Staiga Penė pasijunta įsimylėjusi ir į tinklaraštį brūkšteli vieną kitą jausmingą įrašą.
Nojus taip pat šį tą slepia. Dėl to Penės gyvenimas ir tikrų tikriausia draugystė gali sugriūti amžiams.

"Girl online: on tour. Interneto Mergaitė. Koncertinis turas"

Penės lagaminai sukrauti.
Kai žavusis Nojus pakviečia Penę kartu keliauti į koncertinį turą po Europą, ji jaučiasi laimingiausia mergina pasaulyje. Penė nekantrauja praleisti net dvi savaites kartu su savo žavingu tarsi roko dievukas vaikinu iš Bruklino.
Tačiau realybė užgožia rožines svajones: grupės nariai nėra patys draugiškiausi vaikinai, Nojus paskendęs turo reikaluose, o paslaptinga gerbėja, kuri pavogė Penės telefoną, grasina atskleisti visas jos paslaptis. Vienas paskui kitą užgriūvantys nemalonumai verčia Penę abejoti, ar keliauti kartu su Nojumi į koncertinį turą buvo geriausias žingsnis. Ar ji sutverta gyvenimui kelyje?
Penė ilgisi šeimos, geriausio draugo Elioto ir savo tinklaraščio. Ar jai pavyks surasti pusiausvyrą tarp meilės Nojui ir iššūkių kupino gyvenimo keliaujant kartu? Ar Penė paaukos savo svajones, norėdama praleisti tobulą vasarą su mylimu vaikinu?

"Girl online: going solo. Interneto Mergaitė. Nauja pradžia"

Penės gyvenimas vėl teka sena vaga.
Naujus mokslo metus Penė pradeda ryžtingai nusprendusi visą dėmesį skirti tik fotografjai. Nojus, pasitraukęs iš „The Sketch" koncertinio turo mėnesiu anksčiau, pasislėpė nuo viso pasaulio. Net Penė nežino, kur jis yra. Kad išsklaidytų mintis apie buvusį vaikiną, Penė nusprendžia pasinaudoti Megan kvietimu aplankyti ją Londone, madam Laplaž menų mokykloje. Tai bus puiki proga pravėdinti galvą ir susirasti naujų draugų.
Menų mokykloje ji susipažįsta su talentingąja Pose, kuri turi nuostabų balsą, bet siaubingai bijo pasirodymų prieš žiūrovus. Penė pasiryžusi padėti Posei įveikti scenos baimę, nes žino, kaip sunku susidoroti su nerimu ir netikėtai užklumpančia panika. Tačiau labiausiai Penės mintis blaško itin žavingas naujasis pažįstamas Kelemas. Jo škotiškas akcentas, mėlynai pilkos akys ir meilė fotografijai kelia Penei jaudulį, kurio seniai nejuto. Galbūt jos širdis pasirengusi nusipurtyti dulkes ir iš naujo pamilti? Tačiau ar Penei tikrai pavyks užmiršti Nojų, kai, atrodo, jo šešėlį mato už kiekvieno kampo?2021-03-18

Man labai, labai patiko. Nors knyga yra labiau apie paauglių meilę ir juos iš tinkančias problemas, bet skaičiau negalėdama sustoti būdama 35 metų. Labai įtraukianti ir lengvai skaitoma.

Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Knygos mergaitėms ir merginoms

Online knygyno asortimente tūkstančiai įvairaus žanro knygų vaikams. Tarp jų ir kūrinys KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia, kurį parašė Zoe Sugg. Siūlome ne tik išsamų KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia aprašymą, bet ir susipažinti su kitomis panašia tema kuriančių vaikų ir jaunimo rašytojų knygomis, bei sužinoti, ką dar išleido Zoe Sugg. Parengėme populiariausių Lietuvos ir užsienio autorių gyvenimo santraukas. 

Šiuolaikiniame knygyne surinkta viskas, ką reikia žinoti apie KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia. Knygos puslapyje rasite trumpą siužetą, ištrauką, puslapių skaičių, leidimo metus, nurodytą kūrinio vertėją ir kitą naudingą informaciją. Daugelis knygų turi ir skaitytojų atsiliepimų skiltį. Jei tokių nėra – tapkite pirmuoju palikusiu savo nuomonę apie leidinį ir palengvinkite kitiems apsisprendimą pirkti. Įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia dažnai yra pigiau. Pasitikrinkite, greičiausiai, mėgiamai knygai taikoma akcija ir ją nusipirksite už patrauklią kainą. 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Interneto mergaitė. GIRL ONLINE: Interneto mergaitė + Koncertinis turas + Nauja pradžia" perkama kartu