0
Nemokamas pristatymas į paštomatus Lietuvoje nuo 15 €

KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai

  • Nuolaida knygai -39%
Kaina internetu: 5,99 €
Kaina knygyne: 9,78 €*
Sutaupote: 3.79 € (39%)
  • Pristatysime: per 2-26 val.*
Knygą turime sandėlyje

KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai


2021-05-31 5.99 InStock
Į krepšelį
Knygos "KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai" aprašymas

"Jaukūs nėriniai ir mezginiai"

Ši knyga "Jaukūs nėriniai ir mezginiai" skirta visiems, kam patinka megzti ir nerti. Ji papuošta dailiomis ir spalvingomis numegztų bei nertų kūrinių nuotraukomis bei siūlų, raštų ir ženklų paaiškinimais, pravers bet kuriai, tiek pradedančiai, tiek pažengusiai mezgėjai.


Knygoje "Jaukūs nėriniai ir mezginiai" rasite įdomių ir madingų megztų ir nertų šalių, šalikų, skraisčių, riešinių, mažų skarelių ir kaklaskarių, pelerinų, kepuraičių ir skrybėlaičių pavyzdžių dideliems ir mažiems.

Visiems mezginiams pateiktos schemos, išsamūs aprašymai ir patarimai."Lilijos rankdarbiai"

Knyga "Lilijos rankdarbiai" - skirta mėgstantiems rankdarbius, mokantiems jais džiaugtis ir džiuginti kitus. Net labai kuklus rankdarbis kasdienį stalą pavers šventiniu, dovanėlė, papuošta rankų darbo niekučiu, suteiks dvigubo džiaugsmo. Jūsų rankdarbiai dovanoti tiems, kurie Jus myli, bus mielas prisiminimas apie Jus, ir ilgam.

Rankdarbių ir jų atlikimo technikos įvairovė labai didelė. Šioje knygoje rasite nesudėtingų rankdarbių, skirtų stalui serviruoti, malonių smulkmenų šventėms, žaismingų papuošalų, šalių, drabužių. Pateikiami raštų aprašymai, schemos, nuotraukos.

Parašykite atsiliepimą apie prekę!


Parašykite atsiliepimą apie "KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai"

Būtina įvertinti prekę

Žanras: Lietuvių literatūra

Online knygynas Patogupirkti.lt siūlo įsigyti internetu knygą KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai, kurią skaitytojams dovanoja Lilija Simonavičiūtė. Pasižvalgyti po platų knygyno asortimentą verta, nes pas mus visada rasite itin geras knygų kainas, išpardavimus, akcijas ir leidinius, kurie įprastai kainuoja pigiau nei fiziniuose knygynuose.

Apsispręsti ar Lilija Simonavičiūtė su knyga KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai jus sudomino, padės mūsų parengtas išsamus kūrinio aprašymas, kuriame pateikiame santrauką apie autoriaus kūrybą, trumpai užsimename apie siužetą (nebijokit, turinio neišduodame!), žanrą ar nagrinėjamas temas. 

Dar daugiau – mūsų online pirkėjai noriai palieka atsiliepimus apie perskaitytas knygas. Todėl iš karto sužinosite ar knyga KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai patiko skaitytojams bei kaip knygų mylėtojai įvertino kitus kūrinius, kuriuos parašė Lilija Simonavičiūtė. Nepamirškite atsiliepimo apie knygą KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai palikti ir jūs.

 


Dažnai su "KOMPLEKTAS. Jaukūs nėriniai ir mezginiai + Lilijos rankdarbiai" perkama kartu