0

KOMPLEKTAS. Jausmingos istorijos Karpatų kalnų papėdėje: Traukinys į Triestą + Juodosios jūros sutemos

  • Nuolaida knygai -46%
5.0
(1 įvertinimai)
Internetu: 9,49 €
Knygyne: 17,49 €*
Sutaupote: 8.00 € (46%)
  • Pristatysime: per 12-48 val.*
Turime sandėlyje
2019-03-27

Informacija

KOMPLEKTAS. Jausmingos istorijos Karpatų kalnų papėdėje: Traukinys į Triestą + Juodosios jūros sutemos

  • Leidėjas: Briedis
  • ISBN ar kodas: KOMPLEKTAS201

9.49 In stock
Į krepšelį
Aprašymas

"Traukinys į Triestą"

Romane "Traukinys į Triestą" susipina skaudus Rumunijos istorijos etapas – diktatoriškas komunistinis N. Čaušesku režimas ir romantiška meilės istorija.

Pagrindinė herojė Mona iš Rumunijos sostinės vasaros atostogoms atvyksta į miestelį Karpatų kalnų papėdėje. Ten ji sutinka paslaptingą vaikiną Mihajų. Bet jaunuolių meilei tenka patirti daug išbandymų. Šalyje veikia slaptosios saugumo tarnybos, jaučiamas visuotinis nepriteklius, tvyro įtampa, nepasitikima net artimiausiais žmonėmis. Ar gali būti, kad Mihajus dirba slaptojoje policijoje? Kokia veikla užsiima tėtis?

Gresiantys pavojai, kylančios abejonės ne tik dėl tėvynės ir mylimųjų slaptos veiklos, bet ir savo ateities priverčia Moną bėgti iš Rumunijos į Ameriką. Ji susikuria visavertį gyvenimą, tačiau vis neramina mintys apie tėvynę ir ten paliktą meilę...


Pasakodama dviejų jaunuolių meilės istoriją, autorė sumaniai atskleidžia sudėtingas politines ir buitines Rytų Europos realijas komunistiniame „rojuje“."Juodosios jūros sutemos"

Rumunija, devintas dešimtmetis...

Stebuklingoje Juodosios jūros pakrantėje leidžiantis saulei, jos spinduliams tįstant vandens paviršiumi, Nora Teodoru galvoja tik apie du dalykus: kaip svajonę tapti garsia menininke paversti tikrove ir apie meilę Džidžiui, vaikystės draugui iš miesto turkų kvartalo.

Tačiau gyvenimas valdant diktatoriui Nikolajei Čaušesku darosi vis labiau nepakeliamas, virš galvos telkiasi tirštesni audros debesys. Slaptoji policija suka ratus aplink, nenutoldama nuo jaunosios poros durų.

Nora ir Džidžis kuria planus bėgti į Turkiją. Bet tam, kas jų laukia, pasiruošti neįmanoma...


„Jaudinanti ir išjausta... neužmirštama istorija, supažindinanti su nauja kūrėja, kurios stulbinamas stilius virsta tikra atgaiva.“


Arthur Golden, knygos „Geišos išpažintis“ autorius
2019-03-27

Parašykite atsiliepimą apie prekę!

Būtina įvertinti prekę

Dažniausiai perkama kartu